Wpis z mikrobloga

Halo? #wykopaka chyba zaszła jakaś pomyłka bo brałam udział w formule plus a nie gold premium diamond! #pokapake
Mój tegoroczny Mikołaj @obci dał z siebie całe 30%!
Podziwiam determinację w przewalaniu mojego mikrobloga - tam jest jakieś milion wpisów a Mikołaj dokopał się nawet do wpisu o puzzlach sprzed kilku lat (ʘʘ)

Paczka spersonalizowana jest idealnie! Wszystko co znalazłam w środku nie dość, że było pięknie zapakowane to jeszcze trafione w mój gust.
Książki jestem niesamowicie ciekawa i będzie to pozycja za którą zabiorę się w te święta. Puzzle będą pierwszymi jakie ułożę w nowym domu. No i szturmowiec też idealnie będzie pilnował kluczy do nowego lokum ()
Karty na pewno biorę na Sylwestra bo ekipa z która jadę również uwielbia Kapitana Bombe. Skarpety to w ogóle sztos i są przeurocze ʕʔ
Piwko trafione idealnie - Funky Fluid to jeden z moich ulubionych browarów a ten konkretny sour jest na liście lubianych przeze mnie i często wybieranych piwek :)
Kitku przespał cały unboxing ale zabawka już jest ustawiona w taktycznym miejscu i bardzo czekam na jego reakcję po przebudzeniu ʕʔ

List to bite cztery kartki napisane odręcznie (podziwiam!). Nie było na szczęście problemu z rozczytaniem :) A lektura była bardzo przyjemna i czytałam z uśmiechem na twarzy cytując fragmenty mężowi co by też się chłop mógł uśmiechnąć w ten pochmurny dzień.

Bardzo bardzo bardzo dziękuję za tak wspaniałą paczkę!

Tak zawartość wyglądała przed rozpakowaniem:
WideOpenShut - Halo? #wykopaka chyba zaszła jakaś pomyłka bo brałam udział w formule ...

źródło: IMG_20231209_142747

Pobierz
  • 10