Wpis z mikrobloga

Właśnie dzisiaj dotarła do mnie paczka od @cherrycoke2l

Dziękuje bardzo za wspaniałą paczkę! Była bardzo starannie zapakowana i przemyślana.
Jeśli chodzi o list to miał aż 6 stron (). Chciałbym umieć tak pisać ech

Na pewno słodkości szybko znikną ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie cieszyłbym się tak na miejscu tych dwóch Mikołajów ( )
No może oprócz wiśniowej colki, bo smaku wiśni nienawidzę xD Ale za to mój #rozowypasek uwielbia, więc się nie zmarnuje.
Jak napisałeś do mnie anonimową wiadomość z pytaniem o książkę po angielsku, to pomyślałem, że chcesz mi kupić tą https://shop.aurora-music.com/products/aurora-store-exclusive-the-gods-we-can-touch-book-art-cards ale jak widać się myliłem i nawet nie wiedziałem, że jest jakaś inna książka :O
Koszulka jest super i na pewno się przyda!
Dodatek do everdell będzie grany!
Może w końcu fiszki bardziej zmotywują mnie do nauki norweskiego.
Lubię ładne skarpetki, a świątecznych jeszcze nie mam więc zakładam już na stópki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Niestety zabrakło najważniejszego i Aurora nie wyszła z paczki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale mam nadzieję, że chociaż do niej zadzwoniłeś i jej opowiedziałeś o mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokapake #wykopaka #aurora
@Imperator_Wladek pa co aurorowego dostałem
t.....a - Właśnie dzisiaj dotarła do mnie paczka od @cherrycoke2l

Dziękuje bardzo za...

źródło: IMG_20231209_202229

Pobierz
  • 10
@tryboluminescencja: Z tego, co patrzyłem, to ta książka wyszła jakoś pod koniec listopada, więc to świeżynka. Szukałem itemów związanych z Aurorą i właśnie ją znalazłem przy jakimś losowym zapytaniu XD Co do Cherry Coke, to sam też nienawidzę aromatu wiśniowego. Moim zdaniem napój ma jakiś trochę inny smak, może ta wiśnia jest delikatna, trudno powiedzieć. W każdym razie polecam spróbować mimo wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)