Wpis z mikrobloga

Muszę złożyć samokrytykę. Jakiś czas temu uważałem, że Muminki to taka prosta rodzinka, która ciężką pracą coś tam zarobiła i postanowili coś zmienić w swoim życiu wyjeżdżanąc do Kambo. Po lajtach Ślepaka mogę stwierdzić, że oni są w #!$%@? głupi, a ich oszczędności topnieją. Wątpie, że mają jakiś pasywny dochód i będzie szybka ewakuacja do zamordystycznej europy.
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
mexicofan - Muszę złożyć samokrytykę. Jakiś czas temu uważałem, że Muminki to taka pr...

źródło: temp_file9127480781452499324

Pobierz
  • 7
@lskx ma 100% nie mają. Dzisiaj się zdradzili. Prezes mówi im, że przenoszenie biznesu do domu nie ma sensu bez reklamy itd. To mama muninek nerwowo odparła że ja zagrają w totka to wynajmą lokal w centrum Siem Reap. Czyli obecnie nie mają hajsu by wynająć lokalu w centrum ( ͡ ͜ʖ ͡). No i te nerwowe zerkanie mumina co chwilę na pasek donejtow czy wpadł hajs.
Ciężko stwierdzić, to proste ludzie z jakiejś wichury pod Bydgoszczą (chociaż Bydgoszcz to też wieś xd). Możliwe, że sprzedali jakąś ziemię po ojcach i mają jakieś zaplecze finansowe, z drugiej zaś strony widać po muminie, że strach ma w oczach. Predator stary cap, widać już zmęczenie alkoholowe, nie daję rady przy bagiecie, który śmiechy hihy, a ten już zamula i do śpiólkolotu mu spieszno. Jak analizowałem ostatnie lajty jarka, to depresja się
@mexicofan: Muszę przyznać, ze trochę z niedowierzaniem czytałem kolejne posty od kolejnych doświadczonych osób piszących, ze oni są normalni. Nie chodzi mi nawet o to, że od początku było widać, że z nimi coś mocno nie tak. Chodzi o fakt, ze nawet osoby doświadczone bagnem patologii s17, które powinny pamiętać, że istnieje jedna podstawowa zasada, która jest, obowiązuje, i obowiązywać będzie do końca.
Zasada, że nikt normalny nie będzie orbitował w