Wpis z mikrobloga

Czemu kobiety za wszelka cene probuja byc takie dominujace?
Przyklad z dzisiaj, mierzymy sobie sciane pod szafke do salonu. Ma byc na wymiar. Mam wyksztalcenie techniczne, zreszta, znam sie na tym bo czesciowo zajmuje sie tym zawodowo. Normalna kobieta raczej nie wpieprzalaby sie w terytoria na ktorych sie nie zna, ale moja uparcie stara sie za kazdym razem dodac swoje 3 grosze. I jeszcze rozumiem jakby jej uwagi mialy sens, ale czasami tak komplikuje proste rzeczy ze jest mi brak słow. Nie ma wyobrazni przestrzennej i wmawia mi ze zle mierze, a potem drogą weryfikacji okazuje sie ze mialem jednak racje, ona natomiast zarzuca mi ze zle jej wyjasnilem. Teraz siedzi i ma focha XD

#!$%@? to nie pierwszy raz taka sytuacja. Jak roblismy remont innej czesci mieszkania, to gdy wyrazilem swoje niezadowolenie wyborem materailow i poprosilem projektanta o zmiany i korekte, to ona wspierala jego bardziej niz mnie i moje obawy xD Dla niej nie liczy sie moja dobra wola i potrzeba, ale jej zdanie. Dzieki temu czuje sie lepiej. Ona mnie po prostu nie wspiera, nie akceptuje tego że moge miec inna wizje i ze moze jednak sie na tym znam a potem koniec koncow wychodzi na to ze ja jestem najgorszy. Dawno mi tak nikt nie podcinal skrzydel jak moja partnerka do tego stopnia ze zaczynam watpic w swój fach. Jutro pewnie zmanipuluje mnie i wyrazi skruche, ja to przyjme, ale #!$%@? z tym skoro za tydzien akcja znowu sie powtorzy.

#zwiazki #cyrk #relacje #logikarozowychpaskow #kobiety
  • 53
  • Odpowiedz
c) moja dziewczyna nie widzi swiata poza mna i jest ode mnie uzalezniona,


@eskejper: tak jak pijawka jest uzależniona od krwiodawcy, dla ciebie to ciężar a nie jej zaletą
  • Odpowiedz
@eskejper: nawet nie wiesz kiedy pozwoliłeś jej wejść sobie na głowe i teraz zbierasz żniwa. W Polsce jesteśmy chowani tak, żeby dawać dupy kobietom na każde ich skinienie
  • Odpowiedz
  • 2
@michal1msiekk: No ja po remoncie bylem na skraju zalamania, do dzisiaj nie potrafie pogodzic sie z paroma rzeczami, a od tamtego czasu stalem sie bardziej ostrozny i wycofany w jakichkolwiek decyzjach. I ona sie dziwi ze ja tak zwlekami z wieloma sprawami. Sama do tego doprowadzila, kiedys taka nie byla.

@AlienFromWenus Bierzemy pod uwage, ale Wy kobiety nigdy nie macie dosyc. Damy wam palca, wezmiecie całą rękę. Jesteśmy dla was zbyt
  • Odpowiedz
@eskejper: ehh, kobiety są czasem jak dzieci, ona po prostu chce uczestniczyć w tym co aktualnie robisz. Daj jej jakieś zajęcie, róbcie coś razem. Gwarantuję ci, że na ogół porobi 5 minut, zmęczy się i da ci spokój do końca roboty. Co do reszty, trochę dorabiasz teorię, jak będziesz tak podchodzić - z góry zakładać jej złe intencje, to wam się nie będzie powodzić.
  • Odpowiedz
Jesteśmy dla was zbyt dobrzy, to wy pozniej znajdziecie sobie Enrica


@eskejper:

Ciekawe co twoja żona na myśl o tym że uważasz ją za łatwą która poleci na enrike gdy nie będziesz jej od czasu do czasu obrażał.

Na pewno będzie zachwycona

bo wam sie waznosc i uzytecznosc konczy, teskniac za stabilnoscia i spokojem


Powiedz żonie że jej się przydatność kończy po 30 a ty w wieku 50 lat znajdziesz sobie
  • Odpowiedz