Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #samotnosc #tinder #badoo #feminizm #blackpill #redpill #p0lka #pytaniedoniebieskichpaskow

Jaki jest Twój stosunek do kobiet z Polski?

1 oznacza bardzo negatywny
10 oznacza bardzo pozytywny

Zapraszam do oddawania głosów.

PS Zdjęcie nie przedstawia realnej osoby. Podobno to wygląd typowej Polki. Sądząc po braku uśmiechu na twarzy, bardzo możliwe. Widać, że nawet AI o tym wie, że Polki się nie uśmiechają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce  #zwiazki #samotnosc #tinder #badoo #feminizm...

źródło: Typowa Polka

Pobierz

Mój stosunek do Polek...

  • 1 (bardzo negatywny) 22.5% (111)
  • 2 6.1% (30)
  • 3 14.6% (72)
  • 4 7.7% (38)
  • 5 (neutralny) 30.8% (152)
  • 6 4.7% (23)
  • 7 5.5% (27)
  • 8 2.6% (13)
  • 9 1.6% (8)
  • 10 (bardzo pozytywny) 4.0% (20)

Oddanych głosów: 494

  • 20
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Neutralny bo na bank są normalne i fajne tylko że, siedzą w domu jak my a reszta w robocie albo u koleżanki także ten... Nie ma dostępu do bazy ( ͡ ͜ʖ ͡)¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Zwierz33: Panie, to przecież internet. Przejrzyj ten tag, tu ludzie piszą, że na przykład chce im się srać, albo, że właśnie srali. Co te ich wpisy wnoszą? No właśnie... Także bez spiny proszę, to tylko luźna ankieta.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Ale ogólnie lubię se czasem poczytać co tam naskrobiesz bo niektóre rzeczy ciekawe. Ja tam zazwyczaj głupoty piszę albo jakieś zryte rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Ilekroć widzę kompletnie średnią babę (albo brzydka, nijaka, #!$%@? ubrana albo porobiona jak glonojad) i nie zwracam na nią uwagi, to potem słyszłę od niej ruski język.
Ładnych Ukrainek co spotkałem (i słyszałem z języka) przez te kilka lat jest dosłownie kilka.
Polki są ładne, tylko wśród nich są p0lki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Turbojurek: Ciekawe, bo ja na przykład mam tak, że bardzo często widzę jakąś ładną dziewczynę i okazuje się, że to jest Ukrainka. Oczywiście mówię o sytuacjach, gdy dziewczyna się odzywa się, na przykład przez telefon. Bo bez tego oczywiście nie mógłbym stwierdzić jej przynależności narodowej.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Dokładnie mówię o tylko tych przypadkach kiedy się odzywa - serio spotkałem tylko kilka na prawdę ładnych Ukrainek na które zwróciłem uwagę - i liczę czas kilku lat, jeszcze sprzed wojny jak zaczęły przyjeżdżać.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: w każdym razie na pewno jasne. pewnie bardziej w kolorze kałuży niż lazurowe niebieskie. brązowe oczy w Polsce to jest bardzo rzadki fenotyp, a ja mam akurat hopla na punkcie takich oczu, więc wyłapuję takich ludzi i jest ich bardzo mało.
  • Odpowiedz