Wpis z mikrobloga

Zdjęcie żony i córki zrobione przez ojca po wejściu na pokład MH17, zanim został zestrzelony nad Ukrainą

-----

Lot 17 Malaysia Airlines (MH17/MAS17) był rozkładowym lotem pasażerskim z Amsterdamu do Kuala Lumpur, który został zestrzelony przez siły kontrolowane przez Rosję w dniu 17 lipca 2014 r. podczas lotu nad wschodnią Ukrainą. Wszystkie 283 pasażerów i 15 członków załogi zginęło.

Kontakt z samolotem Boeing 777-200ER utracono, gdy znajdował się on około 50 km (31 mil) od granicy ukraińsko-rosyjskiej, a wrak samolotu spadł w pobliżu Hrabowe w obwodzie donieckim na Ukrainie, 40 km (25 mil) od granicy. Do zestrzelenia doszło podczas wojny w Donbasie nad terytorium kontrolowanym przez rosyjskie siły separatystyczne.

#ukraina #wojna #rosja #historia #historiajednejfotografii #ciekawostkihistoryczne
Pobierz Kumpel19 - Zdjęcie żony i córki zrobione przez ojca po wejściu na pokład MH17, zanim ...
źródło: temp_file1373861028263576025
  • 36
na #!$%@? w ogóle leciał ten samolot przez tereny działań wojennych


@Hondor: cały ruch z Europy na bliski i daleki wschód do Azji Płd wschodniej, Australii tamtędy szedł, po zestrzeleniu zmieniono korytarze niestety również ze stratą dla Polski, bo wszystko przerzucono na południe od naszych granic.
Sasza uspokój się xD Jak tam przeprosiliście za Przewodów czy to też była Ruska rakieta? xDDDD


Nie no wiadomo Ukraińcy nigdy by czegoś takiego nie zrobili, tak samo w Wołyniu to też nie bylu Ukraińcy tylko Banderowcy, a ich już nie ma xDDDD


@KochanekAdmina: omg, kojarzę twoje komentarze na wykopie od dawien dawna ale nie sądziłem żeś zwykły debil xD
Pobierz Ilirian - >Sasza uspokój się xD Jak tam przeprosiliście za Przewodów czy to też była ...
źródło: 2c292fe41c1bd66e1331ba704815c6df
mimo wszystko jesteśmy na mirko a nie w twoim domu rodzinnym. Nie stosujemy tu takich praktyk


@Rad-X: Nawet po całotygodniowym maratonie ćpania i chlania, ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie napisałby takiej głupoty jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dobrze że się przyznajesz do rodzinnych maratonów cpania i chlania publicznie


@Rad-X: Nigdzie tak nie napisałem. Oprócz problemów z logicznym myśleniem, masz też problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Wyjmij kija z tyłka. Nie masz dystansu do siebie w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)