Wpis z mikrobloga

@pieczarkowy: moze wypadla z rolki? masz mozliwosc otwarcia obudowy? Jak naciskasz slychac cos? Sprawdzales czy zabezpieczenia na wywalilo w rodzielni? Oczywisce wszystko robisz na wlasne ryzyko
  • Odpowiedz
  • 0
@rrobot: przy próbie podniesienia / opuszczenia słychać, że silnik pracuje. oczywiście skoro się nie rusza, to nie katowałem silnika, więc żadne zabezpieczenie nie zadziałało.
  • Odpowiedz
@pieczarkowy: kiedyś naprawialem takie coś spadły zaczepy z rury szecioķątnej, wiec czy możesz otworzyc obudowę rolety? Trzeba by opuscic na sam dol i zalozyc zaczepy
  • Odpowiedz
@pieczarkowy: pewnie wypadły Ci wieszaki z rury nawojowej, bez problemu sam to ogarniesz. Gdybyś potrzebował jakiejś pomocy technicznej chętnie pomogę (wyślij tylko zdjęcie jak to wygląda w środku po otwarciu klapy rewizyjnej).
GERDS - @pieczarkowy: pewnie wypadły Ci wieszaki z rury nawojowej, bez problemu sam t...

źródło: wykop

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@rrobot: @GERDS wybaczcie za późną odpowiedź, ale przed chwilą byli serwisanci. Wasze wiadomości mnie pocieszyły, że to niekoniecznie musi się wiązać z dużym wydatkiem, choć jak patrzyłem na ceny lameli (230cm), to być może taniej byłoby silnik wymienić niż kilkanaście takich elementów.

rezultat -> wypadło z zaczepów, jedna lamela zniszczona, ale ponoć jest tam zapas. roleta śmiga i koszt 230 zł.
myślę, że dałbym radę to ogarnąć samemu, ale tylko wynajmuje
  • Odpowiedz