Wpis z mikrobloga

@przegryw_over30: za dużo jak nigdy nie brałeś i planujesz iść do roboty.
weź 0.5mg i jak będzie za słabo to w pracy dorzucisz drugie 0.5mg (nie musisz popijać, to się rozpuszcza szybko w ustach ale smakuje jak proszek do prania)

nie warto ryzykować, zę akurat jesteś wrażliwy na ten lek bo będziesz się dziwnie zachowywał a w robocie to przypał nieco.
też to pogarsza kognicje/motorykę / "spowalnia' więc jak robota intelektualna
  • Odpowiedz
na ogól ten lek działa skutecznie po ok 20-30 minutach, ale stężenie w osoczu rośnie przez ok 1-1.5h (ale już mało się działanie nasila). myślę, po 40-60 minutach masz już małe szanse, że zadziała wystarczająco mocno jak nadal nie działa i bym dołożył.

1mg to nie jest wielka dawka, ale na ogół się od 05 zaczyna leczniczo. niektórym 0.25 wystarcza i po 1mg są już wstawieni. ja bym nie ryzykował, że akurat
  • Odpowiedz
"Pożyczyłem" se od matki 1mg #alprazolam (Afobam). Zamierzam to jutro wziąć przed robotą. Co myślicie o takiej dawce na pierwszy raz? Nigdy wcześniej nie brałem #benzo, tylko przez 3 miesiące wenlafaksynę, a tak poza tym to 2-3 razy w tygodniu biorę ok. 2g fenibutu.


@przegryw_over30: oczywiście, że to za duża dawka na początek. Powinieneś zacząć od 0,25 mg i ewentualnie więcej potem dorzucić kolejne 0,25 mg i dalej. 1 mg
  • Odpowiedz