Wpis z mikrobloga

"spoko jesteś, no ale to jednak nie to"


@soshiu: nie mają na ciebie ochoty i tyle. Spędzasz te randki na pierdołach zamiast obserwować i dowiadywać się co im się w tobie podoba, co nie podoba. I potem lecisz na wykop, gdzie siedzą ludzie ze szklanymi kulami w których wyczytają że ci wali z ryja, śmierdzą stopy, łazisz w uwalonych butach, pachniesz kebabem albo masz syfy na ryju.
  • Odpowiedz
@soshiu: a duzo je rozsmieszasz ? moze maja Cie za szkolnego błazna, który zrobi dużo żeby kogoś rozmieszać
może wydajesz się dla nich nierozgarniety?
moze masz dobra bajere ale startujesz do lasek z wyzszego pułapu?

ja raz z laska umówiłem się od razu na drugie spotkanie na film do mnie, a na pierwsze poszliśmy się przejść laska podczas spotkania, że w sumie to nie mamy do siebie bezposredniego autobusu, planowała już
  • Odpowiedz
@soshiu: mogło być tak, że jesteś 6/10, na spotkaniu wypadłeś dobrze, ale w między czasie sparowało ją z gościem 8/10 i wtedy pierwsza część jej odp się zgadza „jesteś spoko”. Natomiast te „ale to nie jest to” oznacza „ale mam parę z gościem atrakcyjniejszym”, czego nie napiszę Ci wprost
  • Odpowiedz
@soshiu: Ksiazka Marcin Wasik "Zintegrowana meskosc" + mozna goscia znaleźć na YT. Nie zrażaj sie. Konsekwwentnie malymi krokami do przodu. Kibicuje!
  • Odpowiedz
@soshiu: to nie to zawsze oznacza że się jej nie podobasz, może na zdjęciach wyglądasz lepiej i coś maskujesz co w realu wychodzi i niszczy cały efekt (np #!$%@? profil, otyłość itd)
  • Odpowiedz