Wpis z mikrobloga

A ty wielki patrioto czasem nie wybielałeś kiedyś Bandery pod znaleziskiem?

Wybielanie Bandery, wyzywanie rolników od darmozjadów a transportowców od ruskich agentów no kurde patriota z ciebie że hej


@Szinako: Nigdy nie wybielałem, tylko prostowałem kłamstwa szerzone przez ruskiego historyka, który jest persona non grata w europie głównie za zakłamywanie historii o przestępstwach ruskich oddziałów NKWD na Polakach i Bałtach.
Może to cie bolało co? Bo ktoś śmiał pokazać prawde?
Fun
Fun fact: TY zaplusowałeś TAMTEN wpis pogromcy, który sobie robił żarty z tych dzieci. TAK TY i mam to na screenie


@BayzedMan: Weź to wrzuć tutaj albo wyślij mi na pw bo w sumie to nie wiem, za który wpis dostał bana.
Dobrze wiesz o jakiego mema chodzi, bo sam dałeś mu plusa.


@BayzedMan: Dobry meme, dałbym jeszcze jednego plusa gdyby się dało. Akurat nie wiedziałem, że za taką głupotkę dostał bana. A ten mem nie wyśmiewał dzieci, tylko Ukraińców i przypominał ich zbrodnie popełnione na Wołyniu i zapewne dlatego poleciał.
Dobry meme, dałbym jeszcze jednego plusa gdyby się dało. Akurat nie wiedziałem, że za taką głupotkę dostał bana. A ten mem nie wyśmiewał dzieci, tylko Ukraińców i przypominał ich zbrodnie popełnione na Wołyniu i zapewne dlatego poleciał.


@Szinako: Jesteś nienormalny.
Robił sobie żarty z mordowania polskich dzieci na wolyniu i za to spadl.
przyszli i Ukraińcy XD, ale powiedzcie tak szczerze, nie możecie sobie przejść na swoje własne ukraińskie media? Jakieś telegramy czy vk?


@kvas: Ale powiedz tak szczerze, idź tam marudź na ruskim forum dalej iwan.
@BayzedMan Mykola, siedzisz sobie w obcym kraju, powielasz na mediach społecznościowych propagandę swojego kraju, tęgo samego który masowo rozkrada pomoc wojskową i humanitarną, tak że nawet jego główny sojusznik wstrzymał pomoc wojskową. Powielasz propagandę tego samego kraju, który każdego z swoich sąsiadów i sojuszników wyzywa od ruskich agentów. Tego samego, który urządza regularne łapanki na swoich własnych obywateli i posyła ich na śmierć, podczas gdy sam siedzisz sobie bezpiecznie w Polsce narzekając