Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może wie czy jestem w stanie w jakiś sposób sprawdzić swoje miejsce w kolejce na przyjęcie do szpitala, jakkolwiek oszacować termin? Dostałam skierowanie na zabieg do szpitala, zostało zarejestrowane przez szpital ale nie mam więcej informacji. Lekarz który je wystawiał powiedział że to będzie niewiadomoile ale długo. Czy jeśli do mnie zadzwonią a termin wypadnie mi np podczas wyjazdu wakacyjnego to moge powiedzieć że mi nie pasuje i zaproponują mi inny? Średnio mi się widzi przez rok nie planować kompletnie nic bo może zadzwonią w może nie. #nfz #szpital
  • 7
  • Odpowiedz
@Phaeote rok to jeszcze widzę optymistycznie zakładasz, chociaż w sumie nie wiem jaki zabieg Cię czeka. Znajoma do endokrynologa ma termin na za 7 lat. Szybciej można skończyć studia i samemu się wyleczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Redbulltabak: ortopedia, wycięcie guza z kości, powiedzieli mi że około roku :/ kurde jak będzie tak jak mówisz to chyba szybciej uzbieram kasę i pójdę to ogarnąć prywatnie, pewnie terminu są na za tydzień :/
  • Odpowiedz
@Phaeote hmmm.... ja miałam kiedyś operacje to lekarz wystawil mi skierowanie do szpitala. Z tym skierowaniem umowilam sie na za miesiąc do przychodni przyszpitalnej i tam po badaniu lekarz umowil mi juz termin operacji na za 2 tygodnie.
  • Odpowiedz
@Phaeote: zobacz na stronie tego szpitala powinni mieć jakąś rejestrację email albo informacje. Napisz maila i w ciągu tygodnia powinni odpisać. Ewentualnie skręć numer do sekretariatu tego oddziału. Albo po prostu pojedź
  • Odpowiedz