Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony
O Darku zostało chyba wszystko powiedziane i sytuacja jest prosta.
Szkoda mi Nikoli jednak z każdej lekcji trzeba wyciągnąć wnioski a najlepiej uczyć się na błędach innych.
Nicola to młoda dziewczyna, niedoświadczona, naiwana i niewinna.
Była w Dareczka wpatrzona jak w obrazek- zauroczona, zakochana. Kobiety kierują się przede wszystkim emocjami.
Niestety w tym wszystkim nie zauważyła zimna ze strony Darka, jego braku zaangażowania. To widzeliśmy my w TV- nie wiem co było poza ale myśle, że nie lepiej. Tu wyszedł ten brak doświadczenia i wyczucia.
Oczywiście Darek to czysty skur widząc jak ona się zaangażowała jednego dnia całuje ją na peronie a drugiego zrywa na sms. O pisaniu w między czasie do innej dziewczyny (nie mając zakończonego związku z Nicolą) nie wpsominając.
Czekałem aż dareczkowi wywali plaskacza. A stary Nicoli powinien poprawić z sierpowego. Aż sam miałem ochotę aby mu przypier...
rvva1 - #rolnikszukazony 
O Darku zostało chyba wszystko powiedziane i sytuacja jest ...

źródło: Nicola-z-Rolnik-szuka-zony-10-0f9645a

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@rvva1: Zdecydowana zgoda, za takie akcje wyłapuje się lepa na ryj bez 2 zdań, szkoda dziewczyny, życiowa lekcja jakich jeszcze dostanie wiele, szkoda tylko że przed tak dużą publicznościa.
  • Odpowiedz
@rvva1: Zdecydowana zgoda, za takie akcje wyłapuje się lepa na ryj bez 2 zdań, szkoda dziewczyny, życiowa lekcja jakich jeszcze dostanie wiele, szkoda tylko że przed tak dużą publicznościa.


@PanIwladca: Zgodzę się i ja. W takim razie jaka kara powinna spotkać Ewę, która niewątpliwie od samego początku przyszła do programu w innym celu? Bo uważam, że ta sama. Kobiety bywają bardziej wyrachowane niż faceci
  • Odpowiedz
@AerodynamiC: Czy ja wiem, każdy kto ma oczy i ogladał ten program wyrobił Sobie na jej temat zdanie. Podzielam opinie że przyszła tylko i wyłącznie dla lansu i w wyrachowany sposób ciągneła znajomość aby ukraść jak najwięcej czasu antenowego. Waldi nie lebszy kombinator na wszelki wypadek rezerwował Sobie inne opcje po programie więc troche mi go nie żal. Powiem tylko że dać Sobie trzymać rękę na kolanach przez typa który was
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że sama świadomość tego co i jak zrobiła z wyrachowania, jeśli ma jakikolwiek pierwiastek autorefleksji w momencie spoglądania w lustro będzie dla niej największą karą


@PanIwladca: czyli jak zawsze, miękkie lądowanie w przypadku kobiet, a lepa na facjatę to zarezerwowana dla faceta.
Come on
  • Odpowiedz
@PanIwladca: @AerodynamiC myślę, że przesadzacie i demonizujecie tę Ewę - dziewczyna raczej nie potrafiła wybrnąć. Gdyby naprawdę, wszystko było dla fejmu to wykorzystała by ten czas lepiej, nieraz pokazała jak śpiewa, a tak zwykle została przez niego postawiona przed faktem, że ma śpiewać, bo to on chciał przy niej błyszczeć, chwalić się gwiazdą i najważniejsze było, że razem będą dobrze wyglądali. A Ewa - infantylna i naiwna, mentalnie starsza o jakieś
  • Odpowiedz
@PanIwladca: też mam podobne przypuszczenia.Potem by się zgrywało ,że odesłał faworytkę rodziny a wybrał niewłaściwa ,żeby i tak odwalili robotę za niego przepędzając.Poszlo w Polskę ,że jest pupkiem i może nie będzie i po programie zainteresowania i we wsi już nie będą gadać czemu ciągle sam,bo juz pokazał dlaczego.Ma spokój na dłuższy czas,bo widziała rodzina,że nawet program TV nie pomógł
  • Odpowiedz