Wpis z mikrobloga

Dostałem jakąś tam kolejną śmieciową ofertę pracy. Opis mnie zabił xD "W przypadku choroby, możliwa jest praca zdalna" XDDDDDDDDDD coś na zasadzie, że wielki Pan i Władca POZWALA Ci w przypadku choroby nie przyjść do pracy i pracować z domu xDDDDDDDDD ja myślałem, że w przypadku choroby odpoczywa się i zdrowieje w łóżku ale jak widać kultura pracy do tej firmy jeszcze nie dotarła.
#programowanie #it #automatyka #programista15k
Jaromiszcz - Dostałem jakąś tam kolejną śmieciową ofertę pracy. Opis mnie zabił xD "W...

źródło: XDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 13
  • 0
@user48736353001 oczywiście że istnieje. Sam miałem okazję pracować w biurze 2 lata tworząc standard programowania. Dodam nawet że w tym czasie przesiedziałem bardzo długo na zdalnej. Dalej są oferty szeroko pojetego r&d może nie ma ich multum ale są i nawet da się znaleźć za całkiem przyzwoite pieniądze na b2b
koniec 2023 a ludzie myślą, że w w automatyce istnieje coś takiego jak praca zdalna a w najlepszym wypadku praca z biura XD


@user48736353001: Zdalna jak najbardziej, gorzej że trzeba czasem ruszyć du*ę na obiekt ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i generalnie zależy od stanowiska, jak pracujesz jako projektant to zdecydowaną większość czasu możesz spędzać na HO, a jeśli jako inżynier wsparcia technicznego to w sumie 100%