Wpis z mikrobloga

@Mathas: jak nic nie mówią to ryk jacy to są niewdzięczni, nie dziekują, dobrego słowa o nas nie powiedzieli tylko daj i daj.
Jak prezydent pisze posta z wyrazami szacunku i zarazem dziękuję za wsparcie - też #!$%@? źle. Choćby mu #!$%@? na plecach wyrósł to byście zrzędzili, że źle bo powinien go mieć na czole.
A ja tam zawiedziony jestem, przecież konfederacja miała być w koalicji z pisem!!!! Wykopowi politolodzy byli nawet skłonni się założyć, że tak właśnie będzie :(


@Mddzms99: A jaki #!$%@? miałaby teraz sens taka koalicja?
@Filipterka25: Nie złapałeś kumplu sarkazmu. Przez całą kampanie TVN zapewniało, że konfederacja wejdzie w koalicje z pisem, a TVP, że wejdzie w koalicje z PO. I co się okazało ? Tak właśnie urabia się społeczeństwo. PS: nie jestem za żadną z ww. partii, ani żadnej innej.
Przez całą kampanie TVN zapewniało, że konfederacja wejdzie w koalicje z pisem, a TVP, że wejdzie w koalicje z PO.


@Mddzms99: Zapewne masz po jednym materiale gdzie dziennikarze ww. stacji tak zapewniają, prawda?
@Filipterka25: Stary, myślisz, że kolekcjonuje materiały i archwialne wydania faktów czy wiadomości ? Przecież o tym się mówiło non stop, zwłaszcza w TVN, że koalicja konfiarzy i pisu jest pewna, nawet jak liczyli ewentualne mandaty to nie uwzględniali mandatów konfy po stronie tzw. opozycji demokratycznej. Chodziło oczywiście o jeszcze większą polaryzacje wyborców wokół dwóch największych partii.
Przecież o tym się mówiło non stop, zwłaszcza w TVN, że koalicja konfiarzy i pisu jest pewna


@Mddzms99: No więc bez trudu znajdziesz takie nagrania. Prawda?

, nawet jak liczyli ewentualne mandaty to nie uwzględniali mandatów konfy po stronie tzw. opozycji demokratycznej


@Mddzms99: A czemu mieliby je liczyć, skoro konfa nie brała udziału w koalicji i np. do Senatu wystawiła własnych kandydatów?