Wpis z mikrobloga

Typ chce zrujnować polską gospodarkę wyprowadzając nas z UE i doprowadzić do bankructwa niszcząc złotego, dodatkowo wprowadzić jakiś katolicki zamordyzm rodem z średniowiecza, boi się 5G i szczepionek(wszystkich, nie tylko Covid), i broni jakiś ruskich onuc.
Ale dla części wykopków to bohater bo: ora, masakruje, grilluje, miażdży


#polityka #konfederacja #bekazprawakow #bekazkonfederacji #sejm #bekazprawakow
Pobierz mango2018 - Typ chce zrujnować polską gospodarkę wyprowadzając nas z UE i doprowadzić...
źródło: 9cd1ac378fbeef30100cc2bf8583
  • 13
@mango2018: Na przykład Mentzen słusznie krytykował pisowski nowy ład , niestabilność podatkową i lewacki program gospodarczy PISU (obstawiam że zrozumiał że lud chce cisnąć po pisowcach a nie gadać o popisie) ten pocisk był mocny aż się nie dziwię że nie ma partii razem w rządzie ale nie wspomni że Braun i narodowcy chcą raczej wyjść z UE i nie dopuścić innych krajów choć o gospodarce decyduje także stabilność podatkowa. W
@Skorvez_957_:

lewacki program gospodarczy PISU


akurat program gospodarczy to PIS miał wporządku i poza brakiem podwyżek dla budżetówki i kredytem 2% niewiele i można zarzucić.

W sensie że bogaci zagraniczni inwestorzy wchodzą ze swoim kapitałem do krajów gdzie panuje prosty i uczciwy system podatkowy,


ale my nie chcemy być tylko tanią montownią dla wielkiego zagranicznego kapitału, chcemy rozwijać własny kapitał i chcemy żeby zagraniczny kapitał inwestował u nas w technologię(i to
@mango2018: Dodaj jeszcze walkę z wiatrakami, energią słoneczną, recyklingiem śmieci i samochodami elektrycznymi, przy jednoczesnej miłości do węgla i ropy + zwalczanie Ukrainy. Czysty homo-sovieticus.
Ale dla części wykopków to bohater bo: ora, masakruje, grilluje, miażdży


@mango2018: Nikt nie chce, żeby Braun i Konfederacja zdobyli kiedykolwiek większość w sejmie. Nawet sama Konfederacja tego nie chce. Zakładam, że jest trochę bezrozumnych wyborców, którzy chcą, ale oni są potrzebni dla procentów. Chodzi o to, żeby skrajnie prawicowa partia stanowiła jakąś część rządu i hamowała lub chociaż sygnalizowała chore działania polityków, a jednocześnie przepychała te rozsądne postulaty.
@ShadyTalezz: Jeśli sam nie potrafisz ich dostrzec, to znaczy, że nie ma sensu wchodzić z tobą w dyskusję, bo nie kierujesz się poglądami, tylko jesteś zaślepiony stroną polityczną.

Przykładowo ja jestem całkowitym przeciwnikiem obecnej partii Lewicy, ale nie mam problemów w wybraniu z tego, co mówią, rozsądnych poglądów. Nie jestem zaślepiony w jednym kierunku i nie ma dla mnie jedynej słusznej narracji, w której dana partia jest nieomylna lub całkowicie się
eśli sam nie potrafisz ich dostrzec, to znaczy, że nie ma sensu wchodzić z tobą w dyskusję, bo nie kierujesz się poglądami, tylko jesteś zaślepiony stroną polityczną.


@Wykopaliskasz: ziomek zadałem pytanie, może ogarnij trochę te swoje założenia z góry xD nie pisałem, że takich nie ma, tylko spytałem jakie są twoim zdaniem