Wpis z mikrobloga

@atteint: nieno raczej ma to sens. Imo to jest tak: "ten tag ma takie zaprzeczenie" - czyli #narkotykizawsze spoko i tego zaprzeczenie więc nie zawsze są spoko wg. Autora. "Ze wlasnie matka natura stworzyla czlowieka ze jesli juz wezmie jakis specyfik to bedzie cierpiec koncem koncow" - a tutaj chodzi, że każdy narkotyk ma jakieś skutki uboczne i jego pozytywne działanie jest potem karane jakimiś negatywnymi skutkami czy to na samopoczuciu
@Szym0nek: wciąż ni #!$%@? nie rozumiem, co staracie się mi przekazać, ale nie przejmujcie się tym, skoro was jest dwóch, a ja jeden, to oczywistym jest, że jako mniejszość, to właśnie ja jestem niezaadaptowanym do ogólnie przyjętej normy debilem, nierozumiejącym czytanego tekstu.

staraliście się i to się liczy.
jestem porobiony


@Szym0nek: normalna akcja, każdemu się zdarzy.

w każdym razie dziękuję za wyjaśnienie nurtującej kwestii tam z tym komentarzem kolegi @kocurrek32, całą noc nie zmrużyłem oka, myśląc co miał tam na myśli.


@atteint: a może jesteś schizofrenikiem? Ale to chyba Ci się nie marzyło xD w każdym razie jakby tego nie nazwac, jing i jang, czarne i białe, plus i minus, materia i antymateria; po prostu równowaga we wrzechswiecie musi być zachowana.