Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: i dlatego nie ma mnie socjal mediach, przez #!$%@?ą poprawność polityczną. Już nawet o ciastach nie pogadasz, żeby jakiś rasista nie zgłosił tego. No bo jak inaczej nazwać osobę, która w nazwie ciasta widzi rasizm?
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca na FB nic nie lepiej. Pamiętam jak dorabiałem w Inter Carsie i znajomemu mechaniorowi wysyłałem cenę PEDAŁU DO GAZU to nawet nie wyszło tylko od razu wykrzyknik że mowa nienawiści. Mało tego - algorytm blokował wszystko co następowało po tych słowach jako zamiennik np. potencjometr.
  • Odpowiedz
Kiedyś upiekłem murzynka i wrzuciłem na mirko żeby się pochwalić to jakiś dzban zgłosił to za rasizm i wpis spadł z rowerka xD


@Tryggvason: ale pukał w szybkę piekarnika?
  • Odpowiedz
Kiedyś upiekłem murzynka i wrzuciłem na mirko żeby się pochwalić to jakiś dzban zgłosił to za rasizm i wpis spadł z rowerka xD


@Tryggvason: Nie dzban, tylko dobry troll-śmieszek. Ty powinieneś był to wrzucić na główną, to by się pocisnęło po moderacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: XDDDDDDD Powiem tak, osoby uznające słowo Murzyn jako rasistowskie to niedorozwoje z IQ krewetki z mózgami wypranymi przez lewactwo, oraz - o ironio - rasiści. Mamy sympatyczne słowo na nazwanie osoby tej rasy to nie, lepiej mówić na nich "czarny", co już tak przyjemnych konotacji nie ma.
  • Odpowiedz