Wpis z mikrobloga

@PozorVlak: normalne z wszystkimi tego typu akcesoriami, które się tylko dorzuca do większego zamówienia. Z hydrauliki najbardziej to jest chyba widoczne przy armaturze łącznikowej. Rur i tym podobnych, o ile nie masz dojść w hurtowniach, nigdzie taniej, niż w kibelmarkecie nie kupisz. Ale kolanka, redukcje, trójniki - jezusie chytrusie! Już przy kilku sztukach opłaca się poszukać sklepu internetowego i kupić z wysyłką, różnice w cenie potrafią dochodzić do dwu-trzykrotnych.
  • Odpowiedz
@Jarek_P: rury? No nie bardzo. Miałem kiedyś Castoramę pod ręką i brakło mi parę rurek kanalizacyjnych 50mm. No #!$%@? ceny #!$%@? w kosmos. Pamiętam, że w tej samej cenie była rurka na 25cm i na metr, #!$%@? wie czemu tak.
  • Odpowiedz
@PozorVlak: a to norma, castorama takie narzędzia i graty ma przedrożone o 200%. Sam ostatnio potrzebowałem paru pierdół typu szczotka druciana, jakiś pędzel, nóż i kilka innych rzeczy i poszło ponad 60zł. Na powrocie z ciekawości zajrzałem do takiego dużego sklepu narzędziowego, wszystko to samo spokojnie za 30...40max bym kupił.
  • Odpowiedz