Wpis z mikrobloga

Te, które aktualnie są w czelendżach ;) więcej expa.
I polecam ściągać na dysk przed jazdą żeby uniknąć zacięć.
  • Odpowiedz
  • 0
@amamoh: jeżeli chodzi o exp to co on daje poza wirtualnym poziomem? jakies inne zalety są? zmieniłem w tym roku zwifta na rouvy żeby popatrzeć na jakieś fajne widoczki podczas treningu, pierwsza trasa która wybrałem, bez rozeznania to Japonia i nie podobała mi się
  • Odpowiedz
jak w każdej grze, więcej expa szybciej lvl leci, dodatkowo zbierasz monety za które możesz kupić rowery/ciuchy
  • Odpowiedz
jeżeli chodzi o exp to co on daje poza wirtualnym poziomem?


@gzem89: daje uzależnienie i podświadomie dążysz do wyższego lvl, żeby pokazać innym jak dużo jeździsz, a przy okazji co miesiąc opłacasz konto żeby Ci te wirtualne cyferki nie uciekły, zamiast jak każdy normalny człowiek zakładać konta trial za darmo xD
  • Odpowiedz
  • 0
@wojciech_s: @amamoh:
Dzięki za odpowiedź. Akutalnie mam za mały budżet czasowy żeby się jarać tymi punktami, ale może jak kiedyś się zwolni trochę czasu to bardziej w to wejdę. Co do płatności, to ja z chęcią płacę za usługi z których korzystam, szczególnie jak jestem z nich zadowolony. Póki co testuję rouvy i chyba zwift mi się bardziej podobał. Akurat do swiąt mam triala, potem urlop i przerwa i bede
  • Odpowiedz