Wpis z mikrobloga

@Hissis: Oczywiscie ze tak. Masz wolna wole.

Ja tak tylko doradzic chcialem bo to co ludzie mowia to jednak ich wizytowka.

No i jesli ktos mowi "Fajnopolacy" albo "Dogadac sie z Putinem..." albo no np. "Lubie dzieci..."

To mu przeciez wolno.

Ale raczej o nim nie swiadczy zbyt dobrze. I nalezaloby szybciutko zredukowac jego opcje rozrodcze. Hihi.
  • Odpowiedz
@u_k1: ale was boli ten "fajnopolak" xd, bardziej niż "leming" bo jest w nim zawarte słowo "polak" którego tak bardzo się wstydzicie
  • Odpowiedz
@Niedobry: ja szanuje ludzi mordo, dla mnie nie ma znaczenia czy Polak, czy Ukrainiec, czy Rosjanin, ja mam kolegów z różnych narodów i nie mieszam się w nie swoje sprawy
z fartem
  • Odpowiedz
@u_k1: A dla mnie Polak to Polak więc skończcie już tą nowomowę bo robicie to samo co politycy PoPisu dzielicie społeczeństwo wy durne zjeby.
  • Odpowiedz
@Czekoladowymisio: to akurat ruscy agenci podszywajhący sie pod polaków wymyślili a pis podłapał i zawsze z tego kisne. to samo próbowali podczas wjazdu na ukrainie i na wykopie latało "jankes to, jankes tamto" i dopiero po jakimś czasie sie zczaili że u nas sie tego słowa wgl nie używa. i opd tamtej pory "fajnopolactwo" i "jankesy" sie z ruskimi agentami kojarzą, ba nawet jak sie na 4chanie kłóciłem z typem z
  • Odpowiedz
oj tak, bardzo boli. A teraz wytrzyj twarz, bo się oplułeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@u_k1: jakby nie bolało cie fajnopolaku to byś nic nie pisał xd a tak jednak jest poruszenie zwieraczy które się zaciskają na sam widok słowa "fajnopolak" które idealnie obrazuje myślenie ciemnej masy (może nawet głupszej od betonu PiSowskiego)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 18
@Quzin: a mi się wydaje, że to ciebie zabolał fragment:

sfrustrowany troglodyta z pianą na ustach


uderz w stół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz