Wpis z mikrobloga

#sejm Jak o Bosaku (i jego część poglądów) mam jak najgorsze zdanie, tak podobało mi się jego wystąpienie. Dość rozważnie stawiają się w roli arbitra i jak coś to nawet poprą coś rozsądnego itd.

Tak ciekawi mnie, czy tak na prawdę istnieje hipotetyczna możliwość, że Tusk odniesie się do części tematów do których nawiązał Bosak a Tusk się o nich nie wypowiadał. I powie "Słuchaj Krzysiu, w tym temacie zrobimy to, w tamtym tamto[...]"
A Krzysztof "o #!$%@?, ok, przekonałeś mnie trochę, masz kredyt zaufania".

Tak, wiem Tusk nie potrzebuje ich głosów, chodzi mi o coś innego.
  • 8
@Anihilacja_entropii: To akurat fakt. Konfederacja to nie moja bajka, natomiast wolałbym, żeby tak właśnie wyglądał dyskusja na sali sejmowej jak pokazuje ją Bosak. Skubany naprawdę jest przygotowany do tych wystąpień.

Podał problemy które faktycznie były i pokazuje, żeby nie robili z siebie niewiniątek.

Powiedział czego mu brakowało w wystąpieniu i faktycznie to były rzeczy ważne, a nie pierdoły. Żeby oni jeszcze nie mieli takiego gwoździa w mózgu z ta religią i
Powiedział czego mu brakowało w wystąpieniu i faktycznie to były rzeczy ważne, a nie pierdoły


@Darth_Gohan: Ale najważniejsze rzeczy wyraźnie wybrzmiały w expose.
Wzmacnianie roli Polski w sojuszach i rozliczenia PiSu. Reszta to jakieś drobnostki o które będą się żreć przez 4 lata.
@some_ONE: Dla mnie nie wybrzmiało nic na temat energetyki i chociażby CPK. Nie powiedział czy będą robić audyt pomysłów na elektrownię jądrową i powstanie CPK.

Naprawdę mieli dwa miesiące.

Być może te rzeczy są dla mnie ważniejsze niż dla reszty, ale uważam, że akurat energetyka jest obecnie jednym z największych wyzwań dla naszego kraju. Za to dostaliśmy o tym, że będziemy mieli super politykę senioralną i o tym, że no te