Wpis z mikrobloga

@arranguiz na peperze
@Lookazz też tak kiedyś myślałem, ale wcale nie ma dużo zabawy. Kupujesz klucz na Argentynę (gejpas albo gra) na telefonie wchodzisz na stronę do wklepania kodu, wklepujesz go. Odpalasz apke VPN.lat na telefonie, łączysz się z jakimś krajem, wracasz na stronę, klikasz ok I masz grę na koncie. Całość zajmuje tyle dłużej co odpalenie i wyłączenie VPN czyli jakieś 2-3 min, dosłownie. Na XSS przesiadlem się tak na gry
  • Odpowiedz
@Lookazz: Nie ma potrzrby kont. Kupujesz kod na USA, Argentyne, turcje czy egipt. Na telefonie włączasz VPN na odpowiedni region, wyłączasz wifi!!!, wchodzisz na strone microsoftu, logujesz się na swoje konto, dajesz na aktywacje kodu, wpisujesz kod, zatwierdzasz i tyle. Praktycznie robisz to samo co byś robił z jakimkolwiek kodem tylko po drodze aktywujesz vpn.
  • Odpowiedz
  • 0
@TorrezzinoRagazzo: ja zamierzam ogrywać na Xboxie gry niedostępne na PS5, więc 99% interesujących mnie tytułów będzie dostępna na premierę w gejpasie, także raczej nie będę się bawić w zakup gier. Also, na konsolach preferuję wersje pudełkowe, jak już mam kupować.
  • Odpowiedz