Wpis z mikrobloga

Niestety 5-krotnie moje paczki (z różną zawartością główną) nie przeszły weryfikacji w #wykopaka .

Wszelkie opcje zostały wyczerpane - jestem w tej chwili na środku morza, a po wylądowaniu na drugim brzegu będzie już wszystko nieczynne.

Jeśli ten wpis otrzyma co najmniej 10 plusów, to jutro kręcę #afera z pełną transparentnością - wszystko - fotki zawartości wszystkich paczek, odpowiedzi wykopaki itd. (oprócz nicku osoby której miałem podarować, oraz fragmentów opisu osoby mogące uchodzić za wrażliwe). A wy będziecie sędziami, czy wina leży tylko i wyłącznie po mojej stronie.

Zastanawiałem się nawet nad podjęciem kroków cywilnoprawnych #prawo w celu obrony swojego dobrego imienia i honoru - jestem osobą, która dostarcza. Ale prawnik mi to odradził - w tej chwili pracujemy już nad poważną sprawą (jeden z kontrahentów wg mojego odczucia zapłacił mi o niemal 1000€ za mało).

A póki co teraz poinformuję biedną osobę, że Gwiazdor @Adamfabiarz w tym roku nie przyniesie do paczkomatu ;(
Co miesiąc przekazuję solidną kwotę na cele charytatywne. W związku z zaistniałą sytuacją w tym miesiącu zaproponuję dla niedoszłego odbiorcy, by wskazał cel charytatywny bliski jego sercu, na który przeleję hajs.

To nie tak miało wypaść. Dzień zaczynałem z bardzo pozytywnym nastawieniem, a teraz mi przykro. Mimo wszystko życzę wszystkim dobrych Świąt i owocnego nowego roku.

#wykop #zalesie #swieta #prezent #prezenty
  • 87
@quercy niby tak, ale czym innym jest nie zrobienie paczki, czy wysłanie pietruszki a paczka która wg jury nieodpowiada standardom. Przecież to jest zabawa i subiektywna ocena czy wq mnie paczka pasuje do odbiorcy czy nie. No i chłop próbował parę razy i co dostanie się na ścianę wstydu i ban bo wg kogoś tampon jest gorszym prezentem od podpaski?
@quercy: Nie zrobiłem nic po łebkach. Mimo, że nie było mnie wcześniej przez 2 tygodnie w Polsce, bo miałem wyjazd do Monako / Francji, to już pod koniec listopada przemyślałem co i gdzie kupić, oraz zrobiłem plan B), gdyby przypadkiem pierwsza paczka nie wypaliła; choć wydało mi się to niemożliwe, bo ładnie spersonalizowany prezent. Prowizoryczne działania rozpoczęły się od 3 paczki, ale to nie oznacza, że po łebkach - mimo wszystko
@quercy tu masz rację, ale to jest kolejna osoba która zrobiła paczkę a nie może przejść weryfikacji. Mi chodzi o sam fakt, że wszyscy się bawimy itd. jednakże robimy te paczki subiektywnie. Nie wiem jak wygląda weryfikacja, czy ogląda to tylko 1 osoba i koniec czy wszystkie muszą się zgodzić co wątpię.
@Waszunia1234: nie znam osobiście twórców wykopaki, ale wydaje mi się, że jeśli rzeczywiście zrobili jakiegoś babola, to się jutro przyznają, nie wstawią na ścianę wstydu i przeproszą.
@quercy: Na tą chwilę prawnik zalecał wstrzemiężliowość, w związku z inną sprawą którą spinamy, ale jak wstawią mnie na ścianę wstydu, pewnie i tak jeszcze raz rozważę z prawnikiem kroki cywilnoprawne (może w innym czasie), bo takie zagrywki to nie do mnie.
@Adamfabiarz: Ja bym wybrał pierwszą wersję pewnie jest najlepsza, ale ich nie widziałem, więc nie pomogę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ankieta jest dobrym pomysłem, ewentualnie jakiś formularz Google - (zdjęcie zawartości + numer paczki) i każda po kolei byłoby przejrzyste. Warto dodać też skrócony list, jeśli autor zgodzi się na jego opublikowanie. ()