Wpis z mikrobloga

Cześć elo eluwina dla wszystkich ( ͡ ͜ʖ ͡)
Takie pytanie do huopów gdzie według waszych obserwacji a najlepiej własnych doświadczeń poznajecie kobiety bądź gdzie najskuteczniej się poznaje ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
W jaki sposób najskuteczniej ludzie się poznają ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Gdzie najczęściej zapraszacie ? Co robicie ? Lub o czym rozmawiacie ?
Na kebsa nie zaprosisz bo to jak menel. Na restauracjach i pubach się nie znam, daleko gdzieś nie pojedziesz na pierwszy raz a po parku łazić to takie trochę średnie a kino to jak boomer ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Postanowiłem tym razem zapytać na innych tagach niż #przegryw bo tam mnie tylko wyzywają żebym #!$%@?ł z świętego huopskiego tagu, zginął, zdechł że, oski, normik, debil a baby złe, parszywe i toksyczne.
Dlatego piszę na #rolnikszukazony #tinder #badoo #randkujzwykopem #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski #rozowypasek #niebieskiepaski #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem
Zwierz33 - Cześć elo eluwina dla wszystkich (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 
Takie pytanie do huopów gdz...

źródło: dating-couple-enjoying-romantic-dinner_74855-5233

Pobierz
  • 19
@Zwierz33: zależy od jej zainteresowań, jeśli nic o niej nie wiesz to coś neutralnego ale żeby była opcja i kawy i alkoholu. Na pierwszą randkę może być oklepane miejsce, bo nie wiesz czym by jej można zaimponować.
@Zwierz33 duże miasto? Może grupy na FB typu krakowski WSPAK. Ciągle jakieś spotkania, wydarzenia, imprezy, wyjścia, w dużych i małych grupkach. Serio, w kazdym tygodniu z pięć do wyboru. Nie są to spotkania matrymonialne, tylko koleżeńskie, ale wiadomo, cześć ludzi to single.
  • 1
@jedna_odpowiedz:

duże miasto?


Wiocha więc tu nie ma żadnych grup ani wydarzeń na social a nawet koła gospodyń wiejskich tylko w innych wiochach ale tam same stare baby takie koło 60-70 lat. Najbliższe miasto to wiejsko-miejskie 12 km ale tam też nie ma nic tylko same kebsy i biedra a jak jedziesz przez nie autem to nikogo nie ma jak silent hill. Powiatowe to 30 km a wojewódzkie prawie 60 km
  • 0
@jedna_odpowiedz: Nie spotykają bo nie ma na ogół chyba że, pijaki ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale wtedy to na przystanku obok Dino ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z młodych to jedynie jakieś ziomeczki same z innymi ziomeczkami bez bab. Ćwiczą na siłce albo jarają zioło i tyle ()
@Zwierz33: Wiele ci nie doradzę gdyż nie byłem typem podrywacza. Gdzie poznawałem dziewczyny? Otóż miałem liczne grono znajomych z różnych środowisk, więc było sporo okazji aby poznawać dziewczyny na imprezach tzw. domówkach. Na jednej z takich imprez poznałem moją partnerkę życiową. Chodziłem też na dyskoteki. Różnie z tymi dziewczynami bywało. Zdarzało się, że fajne dziewczyny, które dopiero co poznałem na imprezie, wysyłały mi jednoznaczne sygnały i można było do nich śmiało
Wiocha


@Zwierz33

Niestety ale jak chcesz poznać jakąkolwiek kobietę to musisz się wyprowadzić do dużego miasta. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej i może później nie będziesz żałował zmarnowanego życia na wsi.
Z doświadczenia wiem, że kobiety nie chcą się wiązać z chłopem ze wsi.
@Zwierz33 Ja swojego obecnego partnera poznałam przez internet. Byłego zresztą też. Żeby było śmieszniej - graliśmy razem w Battlefielda. Proste, szybkie i tanie. Wybór też całkiem spory :)
Często ludzi poznaje się dzieląc hobby. Zapisz się na jakiś kurs tańca, kup motocykl albo zacznij malować. Pójdź na jakieś zajęcia grupowe na siłowni. Przejedź się do większego miasta na imprezę. Po prostu wyjdź do ludzi i zacznij z nimi rozmawiać. Z czasem nabierzesz
@Zwierz33: Nie wiem. Na swoim koncie mam zero związków, zero seksów, nawet zero trzymania baby za rękę. Jedyne baby z którymi miałem do czynienia to te ze szkoły i studbazy. Na imprezy nigdy nie chodziłem, bo to zwyczajnie nie mój świat. Teraz tylko siedzę na grupach gdzie zbierają się ludzie z podobnymi przeżyciami.
Jedynie 10 lat temu chciałem coś próbować z typiarą ze studiów i skończyło się na friendzone (ten FZ
U mnie to wyglądało tak: 2017rok grudzień 1 randka ja do kobiety (pub, piwo na rozwiązanie języka), 2 randka też plus spacer z trzymaniem za rękę, po atrakcjach miejskich, 3 spacer po mieście, wizyta w sklepie i kupienie karmy dla kotów, następnie dzielenie opłatkiem na pożegnanie. 4 wizyta u rodziców dziewczyny. 5 wizyta u moich rodziców. 6. zaproszenie do drugiego mieszkania dziewczyny, weekend spędzony w łóżku. Obecnie żona i matka dzieci.
Co