Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kingside: taaa…ze splata nie mam problemu, ale chcialbym wiedziec co sprawilo wzrost raty przy obizonych stopach bo panie kingside umowa zaklada ograniczony wachlarz mozliwosci podwyzszenia marzy i zadna z przeslanek nie zostala spelniona
  • Odpowiedz
@bylembordo: Obstawiam że nadpłaciłeś wyłącznie kapitał bez nadpłaty odsetek, i skróciłes okres kredytowania. Przez to pewnie masz wiekszy kapitał w nowej racie dostosowany do skróconego okresu kredytowania, a odsetki takie jak narosły, albo po prostu system coś namieszał. Powinieneś mieć w wiadmościach zawiadomienie o wysokosci kolejnej raty. wklej co tam masz.
  • Odpowiedz
@bylembordo: Też mam w pekao. Nie jest to możliwe aby rata sama z siebie bez powodu wzrosła. Akurat w pekao warunki są proste i przejrzyste bez cyrków jak w innych bankach.
Jak nadplaciles i skróciłes okres kredytowania to wysokość raty nie ulega zmianie a skraca się jedynie długość obowiązywania kredytu i to jest najlepsza opcja przy nadpłacie bo zyskujesz najwięcej na od setkach których nie musisz oddawac. Jeśli rata zwiększa się
  • Odpowiedz
  • 0
kurat w pekao warunki są proste i przejrzyste bez cyrków jak w innych bankach.


@Bigbluee: ja uwazam ze pekao to jest dramat. Infolinia nie dziala, reklamacje przez net nie dzialaja. W placowke ostatnio mnie poprosili zeby przyjsc za 2 tygodnie bo babka od kredytow jest na urlopie. Zobacz opinie o placowkach na google. Gorsze niz sejm.

Tak, skracam kredyt bo tak sie najbardziej oplaca i rosnie udzial raty kapitalowej vs odsetkowa
  • Odpowiedz