Wpis z mikrobloga

@ZbigniewUSA: Te zarzuty to brednie. Chabad lubaeicz nie jest nawet zarejestrowanym związkiem wyznaniowym w Polsce podobno, więc żadnego obrzędu religijnego nie było. Kobieta naruszyła nietykalność cielesną posła. On jej nic nie zrobił. To ona powinna mieć zarzuty pod tym względem, a nie Braun.
@Gotter: Będą mieć 14 posłów, bo pewnie Korona Brauna pójdzie za nim i założy koło. To spowoduje, że sami będą mieć koło, więc albo znajdą sobie jakiegoś uciekiniera z PiSu, albo stracą miejsce w prezydium i możliwość zgłaszania ustaw. Jeszcze kilka przywilejów koła stracą
A to dobre dla nich było, gdy mogą trollować koalicję ustawami wolnorynkowymi, które oni muszą obalać. Sam głosowałem w tym roku pierwszy raz na konfę i bardzo
@red7000: Braun jest już skończony. Ciekawe, czy działał na czyjeś zlecenie. Taka akcja jest zbyt powalona nawet, jak na niego. Zwłaszcza, że wiedział, że pogrąży to konfę i ich wyborców.
Nie ma takiego dowodu. Powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda pół miliona rubli dla człowieka, który wskaże cień dowodu że Grzegorz Braun wiedział jak posługiwać się gaśnicą. No po prostu nie wiedział. No nie wiem czy wiedział czy nie wiedział. Istnieje ogromną możliwość że nie wiedział. ( ͡º ͜ʖ͡º)
potem jeszcze go kopnęła. Ja #!$%@? jak można tu stawiać jakikolwiek zarzut?


@ZbigniewUSA: Ja to bym widział zarzut w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej Posła RP Grzegorza Brauna jeżeli kopnięcie jest na filmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)