Wpis z mikrobloga

Wiecie co dla mnie w tej akcji z Braunem było ciekawe? Pierwsza reakcja posłów na sali. Na mównicę wyszedł Gliński i potępił to zdarzenie; klaskała mu nawet nowa większość. Przez chwilę wszyscy mówili jednym głosem i się wzajemnie popierali w reakcji... Ale za chwilę poszedł przekaz partyjny, wszyscy z PiSu dostali mejle czy smsy, że trzeba ten incydent wykorzystać i zaczęli bezmyślnie jak jeden mąż #!$%@?ć w Hołownie, że to jego wina. xD PiS to będzie totalniejesza opozycja od dotychczasowej, będą tak robić #!$%@?ę z logiki, że absolutnie wszystko wykorzystają, żeby przywalić rządowi.

#sejm #polityka #bekazpisu
  • 22
@budep i gówno im wyjdzie z tego dojebywania się, bo ich wiarygodność jest zerowa. Nie mówiąc o tym, że móc ich "przekazu" bez kontroli nad tvp się drastycznie osłabi.
@szef_foliarzy: Ja właśnie PiS kojarzę jako totalną opozycję, do dziś mam to z tyłu głowy i dlatego nienawidzę PiSu jeszcze od czasów gdy rządziło PO.
Ja pamiętam donosy na Polskę do Brukseli przez PiS, np. sfałszowane wybory. Nikt nie podnosił jakiegoś hejtu na nich. Gdy PO zrobiło to samo później, spadł za to na nich ogromny hejt, głównie ze strony PiSu ale też i w Internecie (m.in Matecki na pewno miał
@budep: PiS jako partia jest po prostu obrzydliwy. Pokazuje też to że sporo posłów PiSu jest normalnymi, przyzwoitymi ludźmi, ale próba wyłamania się jest natychmiast miażdżona, co widzieliśmy przez ostatnie dni kilkukrotnie. A że niestety PiS działa jak sekta, czyli albo jesteś z nami albo stracisz całe swoje życie, wpływy, pożycie, kontakty itd. To Ci ludzie nie mają po prostu wyjścia.
@budep: Przecież to wszystko są marionetki sterowane przez jednego odklejonego zawistnika, jakby w przekazie dnia było, że mają wysprzątać kuwetę jego kotu to by się pobił o to cały klub parlamentarny xD
@budep: Śmieszy mnie czytanie takich postów bo to tylko pokazuje, że nikt nie pamięta lat 2008-2015 gdzie była to codzienność i właśnie takie działania pozwoliły im wygrać. Na Wykop praktycznie co tydzień na główną trafiała nowa afera która była tak samo bzdurna. A najlepsze jest to, że nawet dziś co chwilę widzę Wykopków którzy piszą "a nie pamiętacie co było jak rządziło PO ostatnim razem?!" i potem dodają listę tych kłamliwych