Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: mnie nie boli, bo każdy, poza konfederatami zdaje się, wie, że wybryk Brauna będzie miał długoterminowe konsekwencje dla konfederacji xDDD Ja jestem zadowolny, Braun powinien więcej takich akcji robić! #pochowacpodprogiem

A to co zbierze na tej zbiórce to są grosze, w porównaniu do tego ile straci długoterminowo przez ten wybryk xD
  • Odpowiedz
@Logika_wykopu: oczywiście, że jest! I tak jesteśmy aż nadto gościnni. Ile żydow jest w Polsce? Co to za guślarstwo w sejmie? Jak już mam się godzić na jakichś bożków w budynku sejmu, to niech to bedzie ta wiara, której wyznawców w PL jest najwiecej. No ludzie, może jeszcze udostępnijmy muslimom maty do modlitw?
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: widzę kolega w bańce jest, to ja tylko przypomnę, że około 7% ludzi to nie jest "dużo ludzi" xD

Ale jak tak uważasz, że wam to przyniesie pozytywny wpływ, to spamujecie pod mediami Brauna, żeby więcej takich akcji robił! Ja jestem jak najbardziej za!
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon nawet jakby służby to były, to wpłacają przez swoich przydupasow. Poza tym na zbiórkę może wpłacać każdy kto chce to nie jest zabronione, nawet jakby to służby były.
  • Odpowiedz