Wpis z mikrobloga

#wykopaka cieszę się że trafiłem w tym roku na fajnego mikołaja, oraz sam mam nadzieję że wywiązałem się i sprawiłem radość swoją paką.

Ale po tym co widzę że się wyprawia obecnie - dwa razy zastanowię się w przyszłym roku czy brać udział w wykopace. Masa paczek niezweryfikowana, a do tego na tagu pojawiają się osobistości z którymi nikt nie chciałby mieć nic wspólnego.

Na 300 uczestników gdzie 15 nie zweryfikuje paczki, a kilku kolejnych wyśle gówno w papierku to jest dosyć spore ryzyko na zawód i rozczarowanie.

Współczuję takiej @cytmirka która bardzo zaangażowana na tagu ostatecznie nie może wysłać swojej paki bo trafiła na jakiegoś barana który nie wywiązał się ze swojego obowiązku.

Zamiast magii i radości świątecznej mamy płacz i zgrzytanie zębów (,)
  • 10
@LZBNZ: Racja ale chyba @cytmirka dostanie inna parę której być może wyśle ta paczke nie wiem jak to działa biorę udział pierwszy raz w zabawie ( ͡° ʖ̯ ͡°) dla swojego mirka staram się do ostatniego dnia nadal czekam na kilka rzeczy dla niego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@LZBNZ już tylko 10 niezweryfikowanych, w tym jeden dzban - nie jest źle, zwłaszcza że jeszcze ktoś wisi w poczekalni. Gówno w papierku się raczej nie zdarza, moderacja nad tym czuwa, czego doskonały przykład mamy dzisiaj. Poza tym w razie W mamy wolontariuszy, więc każdy coś dostanie. Ja, pomimo też drobnego zgrzytu w przeszłości, nadal uczestniczę i zamierzam uczestniczyć za rok, chociaż jeszcze nie wiem co dostanę w tym, bo Mireczek ma
@LZBNZ: Generalnie to jest ciężki temat, bo tak naprawdę to nawet weryfikacja nie gwarantuje wysłania, można banować ludzi żeby nie uczestniczyli na przyszłość, chyba, że mają jakieś wytłumaczenie.

Ja osobiście w 5 dni od startu miałem już kupione i odebrane wszystko co było zamówione online i potem na spokojnie zająłem się resztą (handmade i lokalne zakupy spożywcze), bo musiałem czekać na weryfikację odbiorcy. Nawet to nie gwarantuje, że odbiorca sięzweryfikuje, że
Na 300 uczestników gdzie 15 nie zweryfikuje paczki, a kilku kolejnych wyśle gówno w papierku to jest dosyć spore ryzyko na zawód i rozczarowanie.


@LZBNZ: proszę o dowody na te gówna w papierku przy tak wspaniałych osobach nadzorujących XD
@faramka gruntowne prześwietlenie historii potencjalnego użytkownika pod kątem częstego trollingu w przeszłości, widocznego w dotychczasowej aktywności niedowartościowana i potencjalnych chorób psychicznych a także wykazywanie cech antyspolecznych i wykluczanie z zabawy takich osób.

To tak na szybko. I limity postów wbrew pozorom powinny być bardziej restrykcyjne czyli wyższe, lepiej chyba brać udział w zabawie w mniejszym gronie ale za to z pewniejszymi i aktywnymi użytkownikami.