Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest dla mnie przykre? To, że my, Polacy nie umiemy się wstawić za naszą kulturą, za naszą wiarą itd. Za to polskojęzyczni politycy wstawiają się za wiarą żydowską, która ma nas za nic.
Niewazne czy jesteście wierzący czy nie. Powinno każdemu z nas być bliżej do katolicyzmu niż do judaizmu.

Kiedy Scheuering-Wielgus wtargnęła na mszę świętą i ja zakłócała to nikt się tym nie zajął, mimo że niszczyła nasza tradycje, wiarę naszych przodków. Teraz gdy Braun zgasił świece żydowskie to Lewica była pierwsza do atakowania Brauna i Konfederacji, a nawet wnosi o odpowiedzialność zbiorową i żeby Bosak został ukarany za czyny Brauna.

Nie podoba mi się to co zrobił Braun, ale stoję za nim murem. Nie może być tak że atakowanie katolicyzmu jest umarzane przez sądy, a zgaszenie żydowskich świeczek jest traktowane jak zbrodnia.

W ogóle kto to widział, żeby żydzi urzadzali w polskim sejmie swoje uroczystości. Myślicie że w żydowskim odpowiedniku sejmu obchodzą święta Bożego Narodzenia?

#polityka #muremzabraunem #konfederacja #4konserwy #sejm #bekazlewactwa #bekazneuropy
damienbudzik - Wiecie co jest dla mnie przykre? To, że my, Polacy nie umiemy się wsta...

źródło: GBLH-PiXoAA4UO8

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Jeśli nikt się tym nie zajął pokazuje to słabość PiSu i bierność w działaniuPani Marszałek Witek, która powinna zareagować jak chad Hołownia.

żydowskim odpowiedniku sejmu - ale to pokazuje jak bardzo nie masz pojęcia o czym mówisz.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: judaizm to religia, żydzi to mniejszość wyznaniowa w Polsce. Są Polacy, którzy są żydami i nie jest ich tak mało.
https://www.gov.pl/web/mniejszosci-narodowe-i-etniczne/zydzi

A sama symbolika zapalania menory w sejmie jest niezmiennie od 17 lat, co roku. Jest to między innymi dla celu poszanowania religii i obywateli (pomijam tragiczną historię Polski). Zauważ, że naprzeciwko stała przyozdobiona choinka, która znowu stała się symbolem obrzędów katolickich :)

Zgadzam się, że sejm nie jest miejscem
  • Odpowiedz
Wiecie co jest dla mnie przykre? To, że my, Polacy nie umiemy się wstawić za naszą kulturą, za naszą wiarą itd.


@damienbudzik: Jak to nie? Przecięz prawicowi politycy pod presja elektoratu przescigaja sie w rzucaniu oskarżeń o obraze wiary i deklaracji jej obrony oraz politycznej walki o wartosci chrzescijanskie. Składaja hołdy duchownym. Czego jeszcze oczekujesz?
  • Odpowiedz
@damienbudzik: nasza wiara?
Właśnie tutaj jest problem, wpiera się nam że mamy jakaś wiarę, katolickie wartości czyli zazdrość nienawiść obłudne kłamstwo i złodziejstwo?
Nasza wiara? Jesteś wrogiem konstytucji, zwolennikiem fanatycznej religijnej narracji?
  • Odpowiedz
@damienbudzik:

Kiedy Scheuering-Wielgus wtargnęła na mszę świętą i ja zakłócała to nikt się tym nie zajął, mimo że niszczyła nasza tradycje, wiarę naszych przodków.


No jakby wbiła na mszę, wzięła gaśnicę i zaczęła gasić świece, a potem prysnęła celebransowi w twarz to może by była z tego większa afera. Jakby braun nie bawił się w strażaka, tylko stanąłby z kartką „PRECZ Z SATANIZMEM”, to pewnie aż takiej afery by nie było.
  • Odpowiedz