Wpis z mikrobloga

  • 0
@girlsjustwannahavefun ale na lekcji tańca podłapiecie może kilka fajnych kroków pod okiem eksperta.
Naprawdę chcesz pląsać 5 minut na środku sali i każesz wszystkim stać w kółku i patrzeć?
Przynajmniej powiedz, że tylko pierwszą zwrotkę przetańczycie
  • Odpowiedz
  • 1
@girlsjustwannahavefun wspominając przygotowania do wesela, mam flashbacki jak z Wietnamu xD (2020)
Ja tańczyłem walca wiedeńskiego do "Nocy i Dni" całe szczęście teściowie ogarnęli wytwornicę pary xD, więc nie było za dużo błędów widać
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: temat rzeka ale jeden z powodów to skomercjalizowanie tego wydarzenia do potęgi, dzisiaj wesele to nie święto pary młodej tylko impreza w stylu postaw się a zastaw się i niech innym oko zbieleje z zazdrości. A po co? nie lepiej na pełnym luzie wśród najważniejszych dla "młodych" osób spędzić ten dzień a za zaoszczędzone pieniądze wyjechać na miesiąc i zwiedzić wspólnie pół świata?
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: elegancko, bo jak czytam wypowiedzi, że ktoś nie znał kroków i potrzebna była mu mgła, czy problem typu goście muszą stać 5 minut i patrzyć na pląsy pary młodej... ehh rock and roll i do przodu a nie jakieś wyszukiwanie sztucznych problemów
  • Odpowiedz