Wpis z mikrobloga

@kasx89: Tak, kojarzę te spraye chociaż na szczęście tylko ze słyszenia, ale skoro już jesteśmy przy włosach Waldka to może się nie znam, ale on chyba się farbuje. Na co dziwnie się patrzy u faceta. Ja to się zawsze śmiałem, że dobrze żem chłop, bo mogę się rozpaść z godnością XD
@PepikPL tak, farbuje się. A przynajmniej tak mi się wydaje, jak był w śniadaniówce w tvp2 to nawet dobrze wyglądał, chyba był świeżo po fryzjerce :P ale w odcinkach rolnika śmiesznie te włosy wyglądały, widać z daleka było że te kilka włosków na krzyż farbuje tanią farbą z rossmanna
@kasx89: Heh, może się nie znam i kobietom podobają się takie włosy, ale jak dla mnie kilka włosów na krzyż pofarbowanych na monochromatyczną czerń przynosi efekt odwrotny od zamierzonego...
@kasx89: No cóż, niestety część facetów ciężko znosi przemijanie. Jeden znajomy stosuje jakieś wcierki, bo mu się włosy przerzedzają, drugi wydał kupę kasy na przeszczep w Turcji. Nie wiem, może zostałem inaczej wychowany, ale dla mnie bardziej męskie jest nie wydurnianie się i zaakceptowanie swojej natury. Chociaż odpukać, włosy mam gęste po ojcu. Tutaj wygrał na loterii genetycznej, bo faceci od strony mamy mają czoło kończące się na potylicy XD