Wpis z mikrobloga

Tak tylko jakby ktoś nie wiedział. Anna Gembicka, rocznik 91. Cała jej kariera polega na tym, że skończyła prawo na uniwerku i rok po studiach dostała pracę jako asystentka morawieckiego.

Dalej już poszło, posadka za posadką z ramienia PiSu aż do 2023 kiedy została ministrem rolnictwa.

W tym samym czasie kiedy ona dostawała kolejne polityczne posady z polecenia morawieckiego, mój kumpel doktor na wydziale elektroniki polibudy przerabiał konsole do gier żeby móc się utrzymać w mieście wojewódzkim xD

Kariera w Polsce. Jak wczoraj przejrzałem jej życiorys to aż mi się kvrwa smutno zrobiło jakim ten kraj jest kvrwa gównem.

#polityka #bekazpisu #polska #bekazpodludzi
bojackHorsemanPatataj - Tak tylko jakby ktoś nie wiedział. Anna Gembicka, rocznik 91....

źródło: temp_file6931902843552357910

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj podobny casus jak Patkowskiego, też w 2015 r. skończył prawo i od razu poszedł do roboty jako teczkowy Morawieckiego, potem jako wiceminister finansów, teraz jako szef PANA, też nie przepracował ani dnia poza polityką, już nawet Kaczyński pracował uczciwie jakiś czas jako ćwiczeniowiec na uczelni czy jako bibliotekarz, a oni nic.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua

>Anna Gembicka, rocznik 91


@bojackHorsemanPatataj: nie wierze, wyglada jak rocznik 71.

@drazekorsarze

@bojackHorsemanPatataj lo #!$%@? tak wygląda 32 letnia polka? Ja myślałem że to już grubo(hehe) po 40


My wczoraj z kobietą w szoku jak oglądaliśmy w celach badawczych minęła 20 i ona była gościem. Ja myślałem, że to 40+ Halina. Były 2 blondynki przed 50tka z po jedna, a druga nie wiem to wyglądały lepiej od niej
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: Rozwala mnie powoływanie ludzi na ministra czegośtam, kiedy ich wykształcenie nie jest w ogóle powiązane z tematem, nie mają żadnego doświadczenia, podstawowej wiedzy. Tak jak Kowalski były minister rolnictwa nie potrafiący nazwać zbóż. Przyznam się bez bicia, w mojej pierwszej pracy też mi powiedzieli, że jak nie umiem to się nauczę, izi, ale ja się zatrudniałem na ślusarce w kołchozie, a nie w ministerstwie xD
  • Odpowiedz