Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki

Trochę mi jest źle, pokłóciłem się z żoną. Zrobiliśmy sobie wcześniej prezenty pod choinkę, bo obydwoje nie mogliśmy się doczekać otrzymania prezentu i zobaczenia reakcji drugiej strony. Jestem osobą, która w swoje zadania angażuje się mocno i jeśli już coś robi to stara się to zrobić porządnie. W prezent włożyłem dużo serca, chciałem żeby był spersonalizowany do zainteresowań mojej żony a znamy się już jak łyse konie. Między zajmowaniem się domem i dziećmi, lubi czasem pójść pobiegać, często też jeździ naszym Fiatem Bravo z 2009 roku, głównie na zakupy i by odwieźć syna do przedszkola. Więc uderzyłem w te strony. Możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie kiedy zobaczyłem jej zniesmaczoną minę gdy zobaczyła prezent. Stwierdziła, że chyba jestem jakiś #!$%@? i uciekła z płaczem. Mirki co robić. Na zdjęciu prezent.

#pdk #heheszki
maciejze - Cześć Mirki

Trochę mi jest źle, pokłóciłem się z żoną. Zrobiliśmy sobie w...

źródło: Screenshot 2023-12-14 at 11.20.06 AM

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@maciejze: stary, ten plyn co jej kupiles moze nieodpowiedni do jej cery. Bylo najpierw sprawdzic w lazience do jakiej cery ma produkty. A ty zero wysilku a potem zdziwiony, ze placz.
  • Odpowiedz
@maciejze:
Cześć Mirku.
Jak już Twoja żona zeżre ten Aspot to kup jej następnym razem Magnefar B6 Forte plus Katelin SR.
Magnez lepiej sie wchłania jako cytrynian, jedna tabletka ma go więcej, poza tym je się go razem z B6.

Mięśnie są ważne ale jak biega i chce zachować sprawność na długie lata to zadbaj o kości i stawy, w tym celu możesz jej zakupić Flex Megabol na przykład, jeden wystarczy
  • Odpowiedz
@maciejze: ja #!$%@? typie ale #!$%@?łeś... Jak lubi jeździć samochodem to dorzuć jej przejażdżkę jakąś wystrzałową furą, nie wiem może skodą fabią, znam typa co oferuje 5 godzin albo 100 km za ledwo 5 stówek.
  • Odpowiedz
@maciejze: Miras, olej tę Karynę, prawdziwa kobieta po otrzymaniu takiego prezentu powinna paść do Twych stóp. Jak ona tego nie potrafi docenić, to może powinieneś wziąć udział w wykopace, tam na pewno nikt by nie pogardził takimi podarkami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz