Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@PazzaMorte ja wypoczywam, ale psychicznie. Fizycznie nie daje rady, bo zawsze coś załatwiam. Jak usiądę na chwilę w rodzinnym domu wieczorem, to mam poczucie, że marnuje czas, bo mógłbym się z kimś zobaczyć.
  • Odpowiedz
@T3sla: ale jakich Ty wpisow oczekujesz? podroz do Polski to: dojechac na lotnisko; wejsc do samolotu, obejrzec film i wysiasc

ja nawet bagazu nie biore poza plecakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@T3sla:

ja wypoczywam, ale psychicznie.

Jak usiądę na chwilę w rodzinnym domu wieczorem, to mam poczucie, że marnuje czas


Czyli nie wypoczywasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@eugeniusz_geniusz problem emigracji. Ludzie jeżdżą na urlop "do domu" zamiast normalnie odpocząć na wakacjach
  • Odpowiedz
@PiotrFr: też jeździłem po kilka razy w roku bo dzieci małe, żeby miały kontakt z rodziną, dziadkami. Ale z drugiej strony zero inicjatywy: a bo daleko. Też się wkurzyłem i dlaczego ja mam swój urlop marnować na wyjazdy do Polski, a oni sobie jeżdżą na urlopy gdzie chcą.
  • Odpowiedz
pewnie świeżak na emigracji. Po kilku latach odechciewa się Polski, lepiej pojechać gdzie indziej


@eugeniusz_geniusz: Chęć zwiedzania świata wcale nie musi wykluczać miło spędzonych urlopów w Polsce. Sam zawsze tam jeżdżę z ogromną chęcią, a mieszkam w UK kilkanaście lat.
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: znam to.
Też powiedziałem, że jak chcą to mogą przyjechać. Zwłaszcza że wszyscy na emeryturze. Moja to jeszcze przylatuje, gorzej z teściową. Najlepiej żebyśmy zamiast nad oceanem wakacje spędzali w Warszawie xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pojedynczy np. jakie fanty zabieracie do PL? Co jest ciekawego w kraju, w którym obecnie żyjecie i chcecie tym obdarować bliskich bądź znajomych/przyjaciół w PL.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@eugeniusz_geniusz mega smutno mi się czyta to, co napisałeś. Ja mam inną sytuację. Mam nadal silne relacje z najbliższą rodziną i paroma przyjaciółmi. Za to nie mam przyjaciół w NL
  • Odpowiedz