Wpis z mikrobloga

Ja sobie liczę te runki co stracone już bo 2 razy zginol bohater bez odzyskania i wyjdzie już z 20 000 runek
Szkoda
Ale jak się spojrzy ile trzeba na 150 poziom
Na 300
Tam już w miliony idzie
Skąd to się bierze? Potem za bosa będzie milion runek?
#eldenring
  • 8
  • Odpowiedz
większość graczy gdy podchodzi do ostatniego bossa jest w przedziale levelowym 120-150, jak przejdziesz lokację pod koniec gry zabijając wszystko po drodze wpada ~200k run
  • Odpowiedz
@Pimenistka: olej temat, konczac gre masz ok 150 i pvp tez raczej wokol tego krazy

i robiac 1 build grze od obrazen jest np 1 statystyka zwyczajnie nie czuc pozniej kolejnych lvli bo skalowanie ze statystyk ma tzw soft capy w okolicy 50-60 i dalej kolejne pkty daja malo krzysci, dochodzisz do etapu gdzie broni bardziej nie ulepszysz, lvle nie wiele daja i gracz nie oszyka juz braku umiejetnosci grindem
  • Odpowiedz
@Pimenistka: mam jedną postać na trzysta któryś tam levelu. I faktycznie banieczka za punkt. Już pozapominałem nazw, ale miejscówka do farmienia na taką skalę jest tam gdzie Mohg, pan krwi. Na youtube na pewno znajdziesz. Potrzebny jest też miecz za pokonanie ostatniego bossa.
  • Odpowiedz
@3mortis: Zgadza się. Ja przesadziłem z jedną z moich postaci, bo nie chciało mi się resetować ciągle punktów do sprawdzania różnych buildów. Ale tak normalnie, to faktycznie farmienie w nieskończoność nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Pimenistka: Te 20k nic nie znaczy, 100k stracisz nawet i nic się nie stanie, no chyba, że możesz z tych 100k rozdzielić kilka poziomów, ale po jakimś czasie nawet tyle da 1 poziom który w sumie raczej wiele nie zmieni.
Ja już nawet przestałem bić te zwykle moby i po prostu runami z bossów rozdzielam punkty.
Z tego co czytałem, to ulepszanie broni i witalność są najważniejszymi statystykami.
  • Odpowiedz