Wpis z mikrobloga

@SarahC: a jakie ma znaczenie na jaki rynek? To są zyski wydawcy ze swoich wszystkich gier w portfolio. Widać jak na dłoni, że rynek gier mobilnych to przyszłość i konsole na drugim miejscu. A na PC to nie warto tracić energii.
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku: Ma znaczenie, bo jak na danym rynku większość posiada taką platformę, a rynek ten ma sporo potencjalnego zysku, to wtedy robi się gry na tę platformę tak aby ten zysk zmaksymalizować.

W ogóle nie wiem skąd masz te statystyki i jak zostały wyliczone, bo to też ma znaczenie jeżeli chcesz wysnuwać takie tezy. Jak dane są wyciągnięte z dupy to teza na nich oparta też.

Jedyne co widać "jak na
  • Odpowiedz
@supra107: wykopki #!$%@? ekonomiści. Przedstawiam ci wyniki finansowe jednego z największych wydawców gier za rok 2023 a ty się pultasz, że nie potrafię odczytywać statystyk? Statystyki są takie, że rynek PC jest mały i nie wart świeczki. A atakować trzeba rynek gier mobilnych i konsol.
  • Odpowiedz
jednego z największych wydawców gier


@inflacja_biedaku: Którego? Bo tych jest wielu.

Najpierw podajesz zrzut jakiegoś podliczenia nie wiadomo skąd na podparcie tezy, a potem jak ktoś wypomina skąd on pochodzi to nadal nie jesteś w stanie podać konkretów.

Nie mam żadnego powodu aby wierzyć na słowo jakiemuś wykopkowi, pytam się o podanie źródła żebym mógł to sam zweryfikować, ale wykopek się odgraża i nadal nie podaje żadnego konkretu.

Krzycz sobie dalej,
  • Odpowiedz
@supra107: ostatnio oglądałem program na Discovery o pewnej teorii spiskowej i tam eksperci twierdzili, że ważniejsza jest informacja niż źródło :⁠-⁠D
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SarahC To są statystyki DLC Phantom Liberty, nie podstawki.

Poza tym to luźno wklejona grafika, nie musisz się rzucać od razu. Jak chcesz to przecież wrzuć dane z innych gier jak masz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: Wiesz napisać coś takiego a nie podać detali to tak jak rękę osrać i podać komuś do witania. Raz że bezsensu a po drugie potem ktoś musi po tobie poprawiać.
  • Odpowiedz