Wpis z mikrobloga

@piotrsnow: Do Brauna mało, który lewicowiec ma podjazd w szurstwie. Najbliżej to może syn Nowackiej, który notabene świetnie się dogaduje z Korwinem, ale na pewno nie Żukowska.
  • Odpowiedz
@pilot1123: @Kryspin013 to jest kwestia intensywności, tak Grzegorz jest bardziej konfliktowy, ale realnie nie bardziej szkodliwy moim zdaniem niż Anna Maria, natomiast kocopoły są moim zdaniem porównywalne

@M4rcinS tak jak kolega zauważył


@piotrsnow: to super, ale widocznie dalej się nie rozumy. Problem jaki ja mam to braun wyszedł po za swoje #!$%@? kocopołów i przeszedł już nie tylko do niszczenia czyjegoś mienia ale i atakowania ludzi. Widzisz różnicę?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: Głównym orężem polityka są słowa, rozumiesz dlaczego, dla mnie tutaj jest po równo.

Nie, że nie robi mi żadnej różnicy czy niszczy mienie czy nie, ale nie jest to główny wyznacznik, a takie incydenty sprawiają że jest nawet zabawniej. REALNEJ krzywdy nikomu nie zrobił i nie widziałem w żadnym momencie że ma zamiar.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Głównym orężem polityka są słowa, rozumiesz dlaczego, dla mnie tutaj jest po równo.


@piotrsnow: aha, czyli według tej logiki to może sobie nawet zacząć szarpać się z ludźmi czy ich bić bo jego "głównym orężem" są słowa xD

REALNEJ krzywdy nikomu nie zrobił


@piotrsnow: Ty tak serio? Chyba sobie nie zdajesz sprawy jakie gaśnice to jest drażniące gówno, a patrząc po filmie to typ jej wycelował w twarz
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013:
Jest trochę różnicy w użyciu gaśnicy, nawet bez sensu, a biciu ludzi.
A typiara pierwsza próbowała mu wyrwać gaśnicę wchodząc w samo centrum. Mogła się serio po prostu odsunąć albo nawet nie ruszać, od tego jest straż marszałkowska.

Rozumiem Twoje zdanie, ale mi po prostu to nie robi znacznej różnicy. Tyle.
piotrsnow - @Kryspin013: 
Jest trochę różnicy w użyciu gaśnicy, nawet bez sensu, a bi...

źródło: Screenshot_23

Pobierz
  • Odpowiedz
@piotrsnow: spójrz na wideo, brun przestał psikać gaśnicą, wycelował jej w twarz i ponownie włączył.

Zresztą ten tłuk samą gaśnicę odpalił na minutę przed podejściem do świecznika rozpylając drażniący proszek po korytarzu. Widziałeś to nagranie w ogóle? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: Tak tak, ale ja się zgadzam że debil, i wiem że odpalił tą gaśnicę jej w mordę xD ale widzisz to że ona się nie broniła przed nim? Sama tam wlazła do niego i zaczęła szarpać. Przecież, przed chwilą mówiłeś że nie wolno o tak szarpać ludzi xD , dla mnie powinien dostać karę bo takie zachowanie w sejmie nie przystoi, ale mówienie tu o jakimś ataku to gruba przesada.
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie że w sejmie pojawił się nowy Jezus na krzyżu i któregoś popołudnia sam Robert Biedroń postanowił tego Jezusa z krzyża zdjąć, wziął młotek i zaczął wyjmować gwoździe. Akurat w pobliżu przechodziłby Kaczor i ze złością podbiegł do Roberta i zaczął go szarpać żeby zostawił Jezusa na krzyżu. No i ten młotek by mu spadł na głowę podczas przepychanki.


@piotrsnow: Analogia z dupy ale niech ci będzie, że kontynuuję twoją
  • Odpowiedz
@piotrsnow: Braun potrafi uargumentować swoją niechęć do chanuki w sejmie (czy jego wiedza na ten temat nie jest zakłamana, to trzeba by historyków zapytać).

Żukowska zaś ma IQ ameby, twierdzi, że biologiczny mężczyzna może rodzić dzieci i nie zna podstawowych słów pokroju "nająć się", do tego walczy o równouprawnienie kobiet, twierdząc równocześnie, że mężczyźni nie mają żadnych praw, których nie miałyby kobiety.
Żukowska jest przedstawicielką postaw irracjonalnych, w dyskusji ogra ją
  • Odpowiedz