Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake #2137
Wielkie dzięki dla mireczka @Maciek5000 za paczuchę ().

Trochę bałem się, że dostanę nieprzydatne rzeczy, albo coś co już mam, ale jak się okazało, moje obawy były bezzasadne.
Czapeczka pod kask jest strzałem w 10tke, kominiarka, którą sobie kupiłem w podobnym celu nie zdała egzaminu i właśnie myślałem nad taką czapeczką, aby mi główka nie zmarła jak dojeżdżam do roboty rowerem w zimie.
Mimo, że nie biegam, to bardzo dużo spaceruję (wczoraj 9km weszło) i dlatego lampka na głowę bardzo się przyda.
Brelok będzie dobrym akcesorium na wyjazd w góry, który mam nadzieję zaliczyć w przyszłe wakacje, nie jestem na tyle szalony aby tylko z nim wyjść i z mapą, ale będzie dobrze go mieć pod ręką.
OKTO-PAPAJ to od dzisiaj najważniejsza rzecz którą posiadam. Obiecuję, że zgodnie z listem zaopatrzę się w rzułtą farbę i sprawię, że będzie to pamiątka rodzinna przekazywana z pokolenia na pokolenie.
Zestaw draży zbrodniarzy również bardzo ciepło przyjąłem, tylko po zrobieniu zdjęcia wszystkie korsarze zniknęły, dziwne (). I dziękuję również za przyncypałki. Mam nadzieję że one nie znikną równie szybko ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Dobrze wiedzieć że nie tylko ja zdecydowałem się na drukowany list , dzięki miras za życzenia i tobie również życzę wszystkiego dobrego oraz szerokiej drogi na trasach, trzymaj się!

PS. Nie było żelów #gusto , ale i tak taguję, a nóż się uda wygrać coś ( ͡º ͜ʖ͡º)
menmikimen - #wykopaka #pokapake #2137  
Wielkie dzięki dla mireczka @Maciek5000 za p...

źródło: temp_file7510000826875476854

Pobierz
  • 9