Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake #swieta #chwalesie O Boże ale ekscytacja że mnie schodzi. Paka doszła i to nie jest byle jaka paka tylko giga paka, super ekstra, zajebista, potężna paczura. Jestem tak szczęśliwy że uśmiech chyba do końca roku mi z gęby nie zejdzie.

Jedynym minusem paki jest to że mój potężny i znakomity Mikołaj (Według inpostu Mariusz Pudzianowski) nie ujawnił się (), przez co mam żal niezmierny, bo chciałbym tego cudownego mirka poznać () taki mi dzień zrobił ( ͡º ͜ʖ͡º). Próbowałem Mikołaja wystalkowac ale nie dało rady. Także Panie Mariuszu, jeśli masz chęć to daj jakiś znak, żebym wiedział że ty to ty( ͡º ͜ʖ͡º)

A teraz, moi mili przejdziemy do paki. Oczywiście była cudownie zapakowana, w środku każdy prezent zapakowany oddzielnie i oznaczony grafiką z jakiej jest kategorii i numerkiem od czego mam zacząć. Oczywiście leciałem hronologicznie, a więc:

1.Trzy pary mega fajnych skarpet, dwie świąteczne a jedna piwna w puszce ( ͡ ͜ʖ ͡) mega fajne a ta w puszcze to złoto ()
2. Dwie książki, które zapewne niedługo zacznę czytać. A na jedną jestem mega napalony bo kiedyś myślałem na zakupem po obejrzeniu pewnego filmu. I tu mowa o "Drodze" McCartego -zapowiada się sztos lektura, a bardzo lubię takie klimaty postapokaliptyczne. O drugiej wcześniej nie słyszałem ale ma całkiem wysokie recenzje i jest chyba strasznym kryminałem ("Chemia Śmierci"). Pewnie znów będę miał ciary podczas czytania jak podczas czytania książki z poprzedniej wykopaki (pozdro @akNe ( ͡º ͜ʖ͡º))
3. Szczelnych worków nigdy za wiele, a taki tylko zmusza by ruszyć na kolejną #wyprawakajakowa - to już drugi wór i na pewno się przyda ( przy tej okazji pozdrawiam mireczka @niepokojoncywonsz )
4. Krzesiwo - jak że niezbędne gdy zabraknie zapałek a zapalniczka przestanie działać, a co więcej daje o wiele więcej frajdy w rozpalaniu niż powyższe ( ͡º ͜ʖ͡º)
5. koszulka z motywem górskiej wędrówki - jest przecudowne, czuje się w niej jak bym nosił zdjęcie siebie na klacie (). Motyw tak mi się podoba że już wpadł do głowy pomysł by sobie go wytatuować ( )
6. Gumy do ćwiczeń - oczywiście że przyrządza się czy to na siłce czy jak będę sobie robił ćwiczenie u siebie. W dodatku taki sam prezent wysłałem mojemu odbiorcy, na szczęście wstrzymałem się z zakupem gumy dla siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
7. Bitwa Warszawska - jest i mega fajna planszówka historyczna, czyli jak w jednej rzeczy połączyć kilka aspektów moich zainteresowań. Będzie grane jak nic jeszcze przed nowym rokiem (ʘʘ)
8. Świeca zapachowa - woń drzew i lasu to coś co chyba najbardziej lubię jeśli chodzi o zmysł powonienia, przy świecy na pewno zrelaksuje się w te długie zimowe wieczory, gdy w lesie próżno szukać takich aromatów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podsumowując, paczka idealnie skomponowana podemnie, jestem bardzo szczęśliwy że po raz kolejny trafiłem na wspaniałego Mikołaja. Szkoda tylko że nie zdardziles swojego nicku().

W tym miejscu chciałbym ci serdecznie podziękować trudu jaki ty i twój różowy włożyliście by przygotować dla mnie tą pakę. Z pewnością nie było to łatwe zadanie, szczególnie że jak pisałeś w liście, jesteśmy ludźmi z całkowicie odmiennych światów ( ͡º ͜ʖ͡º). Sądzę że jednak trochę ze sobą mamy wspólnego a mianowicie jesteśmy jak sądzę przyzwoitymi ludziki którzy potrafią dawać radość innym ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Z okazji nadchodzących świąt oraz Nowego Roku życzę tobie i twojej rodzinie wszystkiego najlepszego, zdrowia i szczęścia, oby nadchodzący rok był dla ciebie udany i pełen sukcesów i szczęścia. Trzymaj się miras, dobry człowieku ()
szaman136 - #wykopaka #pokapake #swieta #chwalesie O Boże ale ekscytacja że mnie scho...

źródło: temp_file8200934821965777720

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz