Wpis z mikrobloga

Drogie grubasy.
Chcecie zachować urodę i chudnąć, to stosujcie post przerywany i tyle.
Żrecie co chcecie, na co macie ochote w ciągu powiedzmy 2 godzin w ciągu dnia, a reszte nic nie jecie i chudniecie. To jest prostsze niż je*****, jem sobie pitce, cokolwiek i chudne.
Diety gdzie jecie garść gówna a potem chodzicie głodni cały dzień, potem jabłko zjecie i znowu to samo są zbyt głupie i trudne. Napchajcie się pod korek żarcia w ciągu jednego posiłku to potem nic nie będzie się chciało wam się jeść przez 20 godzin. Głód to kwestia emocji, które zaspokajacie w trakcie obżerania się podczas posiłku, potem go nie czujecie wcale.

#dieta #mirkokoksy #takaprawda #jedzzwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
stosowałem i polecam. Oprócz tego, że schudłem to pomogło mi na moje problemy żołądkowe


@LeKosmita: To samo tutaj.
Aktualnie -7kg jakby tak patrzeć u mnie w 2 miesiące, bez absolutnie żadnego wysiłku. Aha i alkoholu sobie nie odmawiam xD
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: Jesz mało, nie ma takich ludzi specjalnych jak ty i nie raz zweryfikowałem kumpli, którzy mówili, że jedzą ile i kiedy chcą i nie grubną, tak było, bo jedli 2x mniej niż ja xD
  • Odpowiedz
Ja nie potrafię się zbytnio upchać w ciągu 2h, może góra 1500kcal zmieszcze a dziennie zapotrzebowanie mam 3000-3500kcal, i potem jestem głodny przez reszte dnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@BratEustachy: Bo to właśnie sposób na odchudzanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale gówno rada, jak ktoś jest w stanie zjeść duża ilość kcal w ciągu tych 2h to gówno schudnie xD


@Frettka Jak najesz
  • Odpowiedz
Żrecie co chcecie, na co macie ochote w ciągu powiedzmy 2 godzin w ciągu dnia

Jak najesz się cipsami i pączkami na hama to możliwe że tak, ale jak jesz normalne jedzenie to niemożliwe jest by przytyć :P


@BayzedMan: to się zdecyduj xD albo jedno albo drugie
  • Odpowiedz