Wpis z mikrobloga

@Notes: no średnio bym chciał zeby lataly filmiki z moim flakiem w akcji, ale co Ty możesz wiedziec skoro po Twoim wpisie zgaduje ze ruchanie to nadal sfera marzeń i giga osiągnięcie dla faceta uga buga poruchał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Winter_Scorpion: niby skad te wnioski? mam 40 lat na karku i z perspektywy normalnego faceta ktory nie ma problemow z erotyka moge ci smialo powiedziec, ze ktos kto bawi sie w ten sposob nie bedzie mial zadnego problemu z tym, ze ten filmik wyciekl do sieci.
jesli masz inne wyonbrazenie to twoja sprawa.
jak ktos jezt pruderyjny i boi sie takich akcji to sie w ten sposob po prostu nie bawi.
@Notes: nie chcialem Ci Mirku cisnac, mam troche mniej bo 32 lata, sam mam zone i kaszojada, dupczenie, trojkaty nagrywanie pod pamieciówke - mysle ze rodzina nie wiedziala ze kolo majacy dziecki i dom, #!$%@? takie telezakupy mango po kryjomu, średnio by mi sie usmiechalo zeby moja matka, siostra albo babka wiedziala ze #!$%@? flakiem do jakis szonisk, bo znajomi i typy z pracy pewnie mu piątki po wszystkim przybijali -
@Winter_Scorpion: no ale stalo sie... co ma w tej sytuacji zrobic? jakby byl swietobliwy to by nie odwalal takich akcji. jak ktos mu cos powie to pewnie odpowie 'ze sie dobrze zabawil i tyle' :)
ma teraz isc przez misto i przy akompaniamencie dzwonow krzyczec "wstyd, wstyd, wstyd"???
przeciez tego typu ludzie maja konta na portalach erotycznych i dla nich takie cos to codziennosc... zapewne wiekszosc znajomych tez jest z tego