Wpis z mikrobloga

Główna to ściek. Coraz rzadziej tam wchodzę, bo czuję się jak w Choroszczy


@wiktorek_pl: zaobserwowałem, że mirko w godzinach pracy też często wygląda jak główna, pomimo tego, że na czarno mam patotagi. Nieroby i dzieci postują swoje nienawistne myśli.
  • Odpowiedz
@takJakLubimy: lol sebkow, a skad wiesz ze sebkow? wiesz ze antifa na rowni z "palestynczykami" (no tymi roznymi z ich krajow) protestowala w warszawie, ze mamy muzulmanow w polsce, ze w niemczech jest ich jeszcze wiecej?

juz od dawna nie ma tu podzialu na prawice, zydzi maja konflikt z muzulmanami, niech sie ciesza ze nikt nie ginie, ze tylko spadl jakis swiecznik, polska prawica nie byla by zdolna do terroryzmu ale
  • Odpowiedz
@volodia: Bo mogła być? Coś Ci przeszkadza?

@Iudex Co ja Ci mogę powiedzieć. Zgadzam się tylko z dyskusją na temat tego czy w świeckim państwie powinny być symbole religijne i flagi państw na ulicach. Tylko, że przez lata nikomu to nie przeszkadzało.
Do tego jakoś nikt nie widzi problemu we flagach Watykanu.

No, ale to Polska właśnie.
  • Odpowiedz
  • 6
@Darth_Gohan Ba, ja jestem głębokim przeciwnikiem jakichkolwiek symboli religijnych, polityki Izraela i wielu innych rzeczy. Ale jeszcze bardziej wkurza mnie przemoc, manipulacja i propagowanie takich zachowań.

Przecież ci debile właśnie zamknęli dyskusję o laicyzacji państwa na następnych kilka lat.

A może to właśnie było celem? Musimy przekierować dyskurs na ten konflikt, musimy go stworzyć, bo na nim opieramy naszą polityczną obecność?
  • Odpowiedz
@RedBulik: zidiociałe prawactwo nawet nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem jednego posta xDDDDDDDDDDDDD

Wprost jest napisane że 5 bandytów (czyli konfederatów) weszło na konstrukcję i WYCIĄGNĘŁO flagę Izraela. A tutaj szury się pultają co tam robiła flaga Izraela xD No bydło ją przyniosło i podpaliło, ot cała tajemnica.
  • Odpowiedz
@Iudex:

Przecież ci debile właśnie zamknęli dyskusję o laicyzacji państwa na następnych kilka lat.


Tu się właśnie nie do końca zgodzę. Moim zdaniem to właśnie jest w końcu początek tej dyskusji. Pytanie tylko jak strony do niej podejdą. Pewnie skończy się tak jak Ty mówisz bo sobie skoczą do gardeł, a u nas dalej część ludzi mimo, że nie przeczytała biblii, w kościele była ostatni raz na komunii w rodzinie albo
  • Odpowiedz
Wprost jest napisane że 5 bandytów (czyli konfederatów) weszło na konstrukcję i WYCIĄGNĘŁO flagę Izraela. A tutaj szury się pultają co tam robiła flaga Izraela xD


@some_ONE: jak się okaże że to antifiarze to jakie fikołki będziesz robił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz