Wpis z mikrobloga

@Retiarius_oma: Ja nie jestem specjalistą, zwłaszcza w kwestii tabletek, pewnie na tagu jest sporo osób, które się na tym lepiej znają, ale według mnie na początek powinieneś poprawić higienę życia jeżeli jest to możliwe. Przez higienę mam na myśli zadbanie o dobry sen, w miarę zdrową dietę, ograniczenie stresu, redukcję tkanki tłuszczowej i regularne ćwiczenia siłowe. Jest pewnie jeszcze kilka kwestii, które wpływają na poziom teścia, ale te są chyba najważniejsze.
  • Odpowiedz
Co rozumiesz przez w miarę zdrową dietę?


@Retiarius_oma: Głównie ograniczenie przetworzonego jedzenia i odpowiednią podaż białka (ja osobiście celuję w 1,8-2g+/kg masy ciała). Reszta to chyba kwestia preferencji i tego, żeby tobie ta dieta odpowiadała i była w miarę przyjemna i łatwa do utrzymania. Ja na przykład nie lubię jeść za dużo z rana, ale wieczorem często sobie pozwalam na "ucztę". Dobrze jest też zachować jakiś stopień różnorodności i wyrozumiałości do
  • Odpowiedz
@Retiarius_oma: Masz poradnik z examine.com

Dla ogólnego wsparcia testosteronu, zanim spróbujesz czegokolwiek innego

Rozsądne może być ogólne sprawdzenie poziomu niezbędnych składników odżywczych przed przyjęciem czegokolwiek, co nie jest niezbędne. Zapewnienie wystarczającego spożycia tych składników odżywczych może zmniejszyć prawdopodobieństwo nienormalnie niskiego poziomu T, ale jest mało prawdopodobne, aby spowodował duży wzrost u większości ludzi i jest bardzo mało prawdopodobne, że spowoduje skutki wykraczające poza uzupełnienie niedoborów. Gdy organizm będzie miał już dość,
  • Odpowiedz
@Retiarius_oma: zacznij jesc i zyc jak parwdziwy czlowiek:

Dieta - mieso, jaja, nabial (jezeli tolerujesz), owoce i warzywa - wyrzyuc caly przetworzony syf, od jakis platkow sniadniowych po cale inne gowno.

Tryb zycia - silownia i podnoszenie ciezarow kilka razy w tygodniu

Suplementacja - witamina D, cynk, omega 3, kreatyna, magnez.
  • Odpowiedz