Wpis z mikrobloga

Kto w @x-kom sprzęt zamawiał, ten w cyrku się nie śmieje...

Komputer zamówiony w czwartek 7.12, następnego dnia ląduje w oddziale #fedex. Leży sobie tam przez weekend i w poniedziałek trafia do Gdańska. Nastepnego dnia czekam w domu na kuriera, o 9 dostaję SMS że zostanie podjęta próba doręczenia... czekam cały dzień i nic. O 16 pojawia sie nowy status, że paczka wróciła do magazynu. Oczywiście nikt nie przyjechał, kurier nawet nie zadzwonił...

Nazajutrz dzwonię do #xkom z zapytaniem o co chodzi bo oczywiście sam fedex nie udosępnia numerów. Pan z xkom mówi że oczywiście zaraz skontaktuje się z fedexem i ponagli, paczka jeśli nie dzisiaj to będzie dnia następnego... Tego oraz następnego dnia nic się nie dzieję, dzwonię znowu do xkom, Pani mówi że ponagli i da znać... Następnego dnia dzwoni do mnie Pani z xkom i mówi że nie ma jeszcze zwrotki z fedexa. Po jakimś czasie paczka wraca do sklepu. Kurtyna.
Jak widać dla #fedex dostawa paczki to rocket science, a dla @x-kom załatwienie prostej sprawy, dawanie pustych obietnic że ponaglą i załatwią temat a ostatecznie takie załatwienie sprawy, że paczka do nie nie trafi to nic wielkiego. Kuriera który rzekomo podjął próbę doręczenia nawet nie skomentuję.

#xkom #fedex #zalesie i miał być #pcmasterrace ale nie tym razem
saif3r - Kto w @x-kom sprzęt zamawiał, ten w cyrku się nie śmieje... 

Komputer zamów...

źródło: co_ten_fedex

Pobierz
  • 10
@saif3r: Odkąd xkomy morela i pokrewne spuchli od kasy jak kwaśniewski po wyborach maja w pompie klientów, jakość usług jaką świadczono np. 5 lat temu to w porównaniu do dzisiaj jest przepaść. Nawet nie będę przytaczał afer prób sprzedaży refubów i zwrotów jako nowe.
@saif3r takie ma znaczenie że kurierów raczej się sezonowo nie zatrudnia a teraz jest więcej paczek do obsługi

Zobacz ile osób Amazon dodatkowo zatrudnia na magazyn s ty się Dziwisz że chłop nie nadąża rozwozić jak nagle ma 2x tyle paczek

Gość z pocztexu u mnie zwykle laczki dowozi koło 19 a jezdzi od 7
Ostatnio o 21 do mnie dojeżdża

Ta i nędzie dzwonił do 50 osób co im zajmie godzinę.
Wejdź na epoznan.pl poczytaj artykuł o wer Komorniki to może cie oświeci jaka to jest skala zamówień


@Norskee: Skoro mają takie urwanie głowy to niech zmienią regulamin, zapiszą w umowach że od 1.12 do 1.01 okres realizacji usługi wydłużają do 14 dni i wszystko będzie jasne. Twoje tłumaczenie jest z dupy.
Paczka ma do mnie trafić niezależnie od pory roku, tygodnia, fazy księżyca czy poziomu wód w morzu bałtyckim


@saif3r: Znaczy się, technicznie rzecz ujmując, jeżeli poziom wód w morzu jest tak wysoki, że przykrywa siedzibę nadawcy lub odbiorcy paczki albo drogę między nimi, to myślę że może powinieneś zacząć być troszeczkę wyrozumiały. Ale tylko w tym przypadku ( ͡ ͜ʖ ͡)
@saif3r w połowie grudnia paczki zamawiasz i masz pretensje że kurierzy są #!$%@? po uszy xD


@Norskee: nie zamówił pocztą polską tylko kurierem, którzy co roku mają tak samo #!$%@? w okresie świątecznym a dalej dają dupy z dostawami, tak jak by nie mogli z wyprzedzeniem zrobić coś żeby doręczać paki w okresie podczas wzmożonego ruchu
@turbine co mają zrobić. Nie da się zatrudnić nagle drugie tyle kurierów sezonowo tak samo jak magazynierów
Chłopie weź się czasem chwilę zastanów
Przestańcie kupować prezenty na ostatnią chwilę ciule i nie będzie problemu