Wpis z mikrobloga

#gielda miałem konto w BPS, ta ich apka to była tragedia, myślałem że już nic mnie nie zaskoczy na minus. to teraz mam konto w BOSSA (°°
  • 11
  • Odpowiedz
@affairz: no tam jest tragedia #!$%@?, jak przyszedlem z takiego binance to nawet zlecenia nie potrafilem zlozyc, taki ten interfejs sredniowieczny. Dobrze ze tam sie sklada 2 zlecenia na rok
  • Odpowiedz
@affairz ja zaczynałem od XTB i ostatecznie przesiadłem się na bossa. Bardzo bolało ale po około roku już się oswoiłem z apka mobilną. Strona nadal powoduje u mnie krwawienie z nosa i oczu.
  • Odpowiedz
  • 0
@lakiluki80: kurde już zajarzyłem chociaż czemu tu nie pokazuje mi WYNIKU. bo po migracji z BPS oni nie znają ceny zakupu, więc nie wiedzą czy na pozycjach mam zysk i stratę. uff chociaż tyle będę wiedział, bo już myślałem że tu takie średniowiecze, że nie wiadomo nawet jak portfel sobie radzi XD
  • Odpowiedz
@affairz: nie nie, to nie kwestia migracji, bossa naprawde nie ma pola z nominalnym i procentowym zyskiem/strata calego konta.

No joke, pare lat juz uzywam i nigdy nie znalazlem, tylko na poszczegolnych pozycjach sa.
  • Odpowiedz
No nie wiem xDD BPS był naprawdę paskudny - jego jedyna zaleta to były niskie prowizje. A BOSSA jeszcze jakoś wygląda i z telefonu da się cokolwiek zrobić....
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.