Wpis z mikrobloga

#przegryw #depresja #samobojstwo ##!$%@? #medycyna

Chciałbym móc polegać na czymś w życiu, na sobie nie mogę, bo jestem chory, co jakiś czas prawie umieram, na rodzicach również nie mogę, to ten typ rodzicieli, nie rodziców, dobrze, że mam chociaż trochę oszczędności i jestem w stanie pokryć leczenie i leki które tylko przedłużają cierpienie... jestem jak chodzący trup, umarłem za życia, jest fatalnie #pomocy
Bubakowski - #przegryw #depresja #samobojstwo ##!$%@? #medycyna

Chciałbym móc polega...

źródło: obraz_2023-12-15_154947530

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 4
@Kamczejlli: Potrzebuje czegoś co mógłbym nazwać fundamentem w swoim życiu (,)

@Mr_3nKi_ Jak jest nawrót choroby to jest tragedia jeszcze większa niż normalnie, ehhh, pamiętam jak zachorowałem, miałem 13 lat i płakałem, już wtedy zdałem sobie sprawę, że nie będzie dobrze, leżałem blady jak ściana, poł martwy i płakałem
  • Odpowiedz
  • 2
@Mr_3nKi_: pewnie, babcia sie modli ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) XD, jak jest nawrót choroby to ide do lekarza po sterydy żeby przywrócić remisje, moje życie to mega #!$%@? żart
  • Odpowiedz
co to za choroba, jestem ciekawy. Pytam bo sam biorę sterydy


@Programista100k: stawiam na Lesniewskiego-Crohna, albo Wrzodziejące Zapalenie Jelit? Aktywuje się w młodym wieku, chociaż zazwyczaj nie w wieku 13 a raczej 20-30 lat. Mocno upierdliwa, z drugiej strony rzadko prowadzi do śmierci, więc nie pasuje. Toczeń leczy się sterydami, ale też nie prowadzi do śmierci tak szybko. Stwardnienie rozsiane może?
  • Odpowiedz