Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, zgodnie z zapowiedzią robię #pokapake i to nie byle jakie, bo najlepsze w tym roku. Jak stoicie, to usiądźcie, bo to co zaraz zobaczycie wywali was z butów.
Już odbierając paczkę z paczkomatu czułam, że będzie konkretna, pięknie zapakowana, opatrzona lenny face'm, ciężka. Miałam szczęście, że zabrałam ze sobą niebieskipasek, bo paczucha wylądowała w paczkomacie tymczasowym i niesienie jej stamtąd nie należało do najlżejszych. W tym roku #wykopaka była dla mnie niezwykle łaskawa i dopadł mnie zaszczyt posiadania @SKYFander jako Mirkołaja. Trzeba przyznać, że chłop spisał się na medal. A dodatkowo, do wszystkich tych wspaniałości dorzucił prezent o wartości 500 złotych, tylko dlatego, że napisałam na tagu, że bardzo bym taki prezent chciała. Na głównym zdjęciu go nie będzie, ale dodam w komentarzu wraz ze zdjęciem zapakowanej paczuchy.
Bardzo cieszy mnie fakt, że mamy wspólne zainteresowania, to pozwoliło Mirkołajowi wstrzelić się z prezentami dla mnie.
A co znalazło się w paczce? Same wspaniałości:
1. Lego executor - takiego jeszcze nie mam, a chciałam mieć, więc tutaj trafione idealnie.
2. Figurka POP Gandalf na orle - teraz to już muszę zacząć zbierać nową kolekcję. A to dlatego, że ta figurka jest z tej samej serii, z której jest król nazguli, którego kupiłam mojej tegorocznej odbiorczyni. Nie myśleliście chyba, że nie kupiłam sobie takiego samego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Lego micro stateczek Boba Fetta, bo już nie można mówić SLAVE1. Kolejny do kolekcji ()
4. Kosmetyki do kąpieli - będą w sam raz do relaksacyjnej kąpieli na zbolałe plecy po składaniu lego.
5. Roczny zapas rasistowskich michałków oraz mnóstwo innych słodyczków. Mikołaj wybrał idealnie.

Bardzo dziękuję Mikołaju za tak cudowną paczkę, życzę Ci wesołych świąt i samych wspaniałości ()
Burczan - Dzień dobry, zgodnie z zapowiedzią robię #pokapake i to nie byle jakie, bo ...

źródło: IMG_2489

Pobierz
  • 13