Wpis z mikrobloga

@its_over_for_chlop @Miguelos z jednej strony to przerazajace, z drugiej nie szkoda mi frajerow ktorzy za to placa. Trzeba ich doic

@pieczony_szczur_z_ogniska: Jestem tym programista, ale jestem tez samcem alfa i chyba bym popelnil samobojstwo ze wstydu jakbym mial kupic jakis pakiet tam. Druga sprawa ze taki programista, nawet bez powodzenia i tak jest wyzej na drabinie spolecznej niz zdecydowana wiekszosc lasek wiec tymbardziej shame sie tak upodlic
@Pasterz30: Czyli jestes typowym programista z wygladu tylko ze chamskim i gburowatym zapewne dlatego ze duzo zarabiasz a to dzieki tylko i wylacznie dobrej woli zachodnich firm w IT ktore Polakom pracujacym w Polsce i mieszkajacym w Polsce postanowili placic nie-polskie a szwajcarskie czy norweskie stawki. Alez zalosne kombo. Powiedz lepiej ile Ci w bingo wychodzi.
Pobierz pieczonyszczurz_ogniska - @Pasterz30: Czyli jestes typowym programista z wygladu tylk...
źródło: programistyczne bingo v. 5.0
@pieczony_szczur_z_ogniska: pracuje w polskiej firmie.

„Nieswiezy oddech” - rano kazdy ma, wiec nie wiem czy check
„Brak powodzenia u kobiet” - jak to rozumiec? Tych mitycznych sygnalow nie dostaje (tak jak kazdy facet, ktory nie jest rozpoznawana gwiazda czy aktorem). Z laskami sie spotykalem w zyciu wieloma
„Birdcel” - check, ale nie mam na to wplywu, bez sensu pozycja w bingo
„Pogarda dla nauk humanistycznych” - i od razu widac ze