Wpis z mikrobloga

#pokapake #wykopaka

Wielce dziękuję Mikołajowi @nsfw za piękną (i jakże starannie zapakowaną) paczkę! Poraz kolejny poddaję w wątpliwość zajebistość swojej paczki porównując ją z tym co sam dostałem, ale dzięki temu mam kolejne inspiracje na przyszły rok :) W paczce znalazło się coś dla każdego członka rodziny nawet wliczając psa! Jako że są dwie maseczki do twarzy żona poleciła mi bym sam jedną wykorzystał, może się skuszę :D Synek miał uśmiech od ucha do ucha po otrzymaniu zabawki i od razu ją mocno przytulił :) A ja sam jestem mega podjarany komiksem Baldur’s Gate, już widziałem że występuje tam Minsc (i Boo!), moja ulubiona postać z dwójki. Zarekomendowaną grę też na pewno sprawdzimy. Ale może najlepszym elementem z całości jest piękny list z przemiłymi życzeniami i załączonym zdjęciem nadawcy :) Dziękuję bardzo jeszcze raz i życzę Tobie i Twojej różowej wszystkiego najlepszego i Wesołych Świąt!
hamterman - #pokapake #wykopaka 

Wielce dziękuję Mikołajowi @nsfw za piękną (i jakże...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
@hamterman: Miło słyszeć, że się podoba ❤️
Muszę przyznać, że narobiłeś mi stracha z tym odbieraniem w ostatnich godzinach paczki - już się zastanawiałem jak Ci to drugi raz wysłać :D

Jeszcze raz Wesołych :)